gece modu

Onlar benim ne düşündüğ......

Bu sayfada Rick Yancey ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Rick Yancey şöye başlamıştır: Onlar benim ne düşündüğümü umursamıyorlardı... Onlar benim düşünmemi istemiyorlardı....

Rick Yancey Sözü

Aşağıda Rick Yancey sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Onlar benim ne düşündüğümü umursamıyorlardı... Onlar benim düşünmemi istemiyorlardı. / Rick Yancey

Bu sözü beğendiyseniz Rick Yancey hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kime dikkatle baksam, bende izi kalır. Baktığım ele geçiririm; budalaca bir tavrı, kaba bir yüz ifadesini, gülünç konuşma biçimini. Kusurlar daha çok ilgimi çeker: İlgimi çektikleri kadar bana yapışırlar, onlardan silkelenmeden kurtulamam.
Michel de Montaigne Sözleri
Sende en iyi ne varsa, dostuna onu ver.
Mevlana Sözleri
Bazen göz yaşlarınıza değen birini bulursunuz. Silik bir anıdan içinizi saran hayaller yaratırlar. Kaybolmalarından, yiyecekleri darbelerin onları sıradanlaştırmasından korkarsınız. Başlayamamaktan ya da bitirememekten, gülümserken sakladıklarınızdan, elinizde kalanların boşluğundan, yeri doldurulamaz vedalardan çekinirsiniz. Yine de parlak tecrübelerinizi unutup derinlere dalacak cesareti ve deliliği yakalarsınız. Ucu kırık kalemleri sırf bu yüzden saklarsınız.
Umay Gedikoğlu Sözleri
Herkesin bir kimsesi vardır ben bilmez miyim bir de kimsesizliği..
Yılmaz Odabaşı Sözleri
Saz çalmayan, tel kadrini ne bilir.
Karacaoğlan Sözleri
Kolay değişmiyor insanlar. Ama kolay eskiyorlar...
Emre Karataş Sözleri
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken, sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir dünyada yaşıyoruz.
John Lennon Sözleri
Haram yoldan çok kazanmak rızkın bereketini yok eder.
Caferi Sadık Sözleri
Sıradan değil, en sağlam halka olmak.
Dursun Karataş Sözleri
Mutekit bir Yahudiye de karşıyız. Sadece siyonizme değil. Çünkü Yahudilik, Yahudi olmayan herkesi katletmeyi emreder. [kaynak belirtilmeli]
Kadir Mısıroğlu Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)