gece modu

Bizi öldürmeyen şey biz......

Bu sayfada Rick Yancey ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Rick Yancey şöye başlamıştır: Bizi öldürmeyen şey bizi keskinleştirir. Sertleştirir. Bizi terbiye eder....

Rick Yancey Sözü

Aşağıda Rick Yancey sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bizi öldürmeyen şey bizi keskinleştirir. Sertleştirir. Bizi terbiye eder. / Rick Yancey

Bu sözü beğendiyseniz Rick Yancey hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Keşke! Keşke! Keşke! Hayatta çok fazla keşke vardı, hiçbir şey belli değildi, güvenlik denilen bir şey yoktu ve her zaman her şeyi kaybedip yeniden aç kalma ve üşüme korkusu vardı.
Margaret Mitchell Sözleri
Ölüm bizim gölgemiz ve ancak aptallar gölgelerinden korkar.
İbrahim Tenekeci Sözleri
Toplumdan uzak kalmak isteyen biri için, örneğin hep kirli bir yaka ya da pejmürde bir ceketle toplum içinde görünmekten daha uygun ve daha etkili bir çare yoktur. Kendisini başkalarının dikkati, eleştirisi ve rekabetiyle yüzyüze getirecek bir işin başına geçmekten yakayı sıyırmada ya da sevgi ve evlilikten kaçma işinde, başkalarının karşısına bu şekilde çıkmaktan daha iyi ve mükemmel ne yardım edebilir kendisine?
Alfred Adler Sözleri
Gel benimle! Mutluluğun suç olmadığı yerlere gidelim.
Nazım Hikmet Sözleri
Çocuksu mutluluğumun bulanıp duruluğunu yitirdiği bütün saatlerde içimde uyanan duygu korkuydu yalnız, korku ve güvensizlik.
Hermann Hesse Sözleri
Sadece dar açıdan düşünen insanlar inanırlar şansa, şansın her şey demek olduğuna. Birisi oradadır, yani doğru zamanda doğru yerdedir; şans da bunun gibi bir şey. Güçlü insanlar ise, işlerin şansa bağlı olmadığını bilirler; her şeyin doğal yasalar içerisinde oluştuğuna, her şeyin başlangıcı ile sonu arasındaki, bir başka deyişle, neden ile sonuç arasındaki bağlantıyı kuran zincirde kırık ya da zayıf tek bir halka olmadığına inanırlar.
Ralph Waldo Emerson Sözleri
Savaşı zenginler çıkarır, yoksullar olur.
Jean Paul Sartre Sözleri
Sigara iradeyle değil mantıkla bırakılır.
Allen Carr Sözleri
Sevgim acıyor. Kimi sevsem, kim beni sevse..
Turgut Uyar Sözleri
Ölmek bir şey değil, yaşamamak korkunç. çeviri
Victor Hugo Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)