gece modu

Yani insanı elbisesinin......

Bu sayfada O. Henry ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. O. Henry şöye başlamıştır: Yani insanı elbisesinin dışıyla ölçüyorsun. Oysa yanlıştır bu, insan tartılırken astarına, dikişlerinin arasına,iliklerine kadar bakılmalıdır....

O. Henry Sözü

Aşağıda O. Henry sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yani insanı elbisesinin dışıyla ölçüyorsun. Oysa yanlıştır bu, insan tartılırken astarına, dikişlerinin arasına,iliklerine kadar bakılmalıdır. / O. Henry

Bu sözü beğendiyseniz O. Henry hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
İnsandan başka her şey temiz ve mükemmeldir.
Dostoyevski Sözleri
Tanım tanımlanamaz bir dağı tanımlayabilirim. Ama tanım dağın kendisi değildir. Ve insanlar pek çoğunun yaptığı gibi, tanıma kendinizi kaptırırsanız. Dağı asla görmeyeceksiniz.
Jiddu Krishnamurti Sözleri
Memleketler parasızlıktan değil, ahlaksızlıktan çökerler.
Marcus Tullius Cicero Sözleri
Bir gün bensizlik çalar kapını. Benli dünleri düşünür, avunursun. Sanma ki yalanlar içinde, ben gibi bir doğru bulursun.
Nazım Hikmet Sözleri
Boş boş seviyorum demekle olmaz; göstereceksin sevdiğini, hissettireceksin. Yapamıyor musun? O zaman yoldan çekileceksin.
Can Yücel Sözleri
HazırIığınızı yapın. Sizi bekIeyen tek şey var: hayaI kırıkIığı.
Ali Lidar Sözleri
İnsan istedi mi, pişman olmaya daima zaman bulur.
Niccolo Machiavelli Sözleri
İlkyaz kendiliğinden. Sana hiç sormadan gelir.
Afşar Timuçin Sözleri
Şiddet her zaman kötü değildir. Kötü olan şiddete duyulan tutkudur.
Jim Morrison Sözleri
Saymak istemiyorum, a- birinci inönü zaferi'nin yokluğu, b- ilk kurşun'ün izmir'de değil, dörtyol'da atıldığı, c- çerkez ethem'in hain ve d- şeyh sait'in casus olmadığı, e- sovyetler birliği'nin, Türkiye'den toprak ve us istemediği, benim, bilimsel hizarın marifetleri arasındadır. Hepsi değil, son derece küçük yüklemedir. Bunlara, bir tür olumsuzlaştırma da diyebiliriz.
Yalçın Küçük Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)