gece modu

Ne olmuş kardeşim beni ......

Bu sayfada Daniel Palmer ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Daniel Palmer şöye başlamıştır: Ne olmuş kardeşim beni öldürecekse? diye düşündü. Ne olmuş bir arabanın bagajında öleceksem?...

Daniel Palmer Sözü

Aşağıda Daniel Palmer sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Ne olmuş kardeşim beni öldürecekse? diye düşündü. Ne olmuş bir arabanın bagajında öleceksem? / Daniel Palmer

Bu sözü beğendiyseniz Daniel Palmer hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kalp bu ulan! Yok öyle bi arkadaşa bakıp çıkmak !
Küçük İskender Sözleri
Düşünmek aklı yola düşürmektir. Yoldan, yola düşmekten ve yolcudan bahsedilen bir yerde, mutlaka bir başlama noktası olmalıdır. 'Hiçbir yer'den çıkarak varılacak yer 'hiçbir yer'dir.
Mustafa İslamoğlu Sözleri
Altın olsam; değerimi herkes bilir. Ben basit bir demir olayım. Değerimi sadece anlayan bilsin!
Şemsi Tebrizi Sözleri
Çoğunlukla kral için, daima vatan için!
Jean Baptiste Colbert Sözleri
Haksızlık yapmak haksızlığa uğramaktan daha acıdır.
Platon Sözleri
Bir yurttaş bir şeyhin dizinin dibinde el pençe oturmaz. Bu bizim için büyük bir acıdır. Türkiye'nin başbakanlığı koltuğuna getirilmiş adam Hikmetyar'ın dizinin dibine oturmuş bir mürit.
Doğu Perinçek Sözleri
Kimsenin farklılık göstermediği tek nokta , herkesin farklı olduğudur.
Nail Kaplan Sözleri
Koşuyor altı yaşında bir oğlan, uçurtması geçiyor ağaçlardan, siz de böyle koşmuştunuz bir zaman. Çocuklara kıymayın efendiler.
Nazım Hikmet Sözleri
Güvenebileceğiniz ve sırtınızı dayayabileceğiniz sadece bir kişi vardır. Bu kişi annenizin kocasıdır ve çok 'baba' bir adamdır.
Cemal Süreya Sözleri
Büyük iskender diyojen'i, birbiri üstüne yığılmış insan kemikleri içinden bir şey ararken görür ve ne yaptığını sorar. Diyojen, 'babanızın kemiklerini arıyorum, ama hangisinin kölelere, hangisinin babanıza ait olduğunu kestiremiyorum' der.
Diyojen Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)