gece modu

İnsan yavaş yavaş tüket......

Bu sayfada Alexandre Dumas (Oğul) ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Alexandre Dumas (Oğul) şöye başlamıştır: İnsan yavaş yavaş tüketir karşısındakinin yüreğini, bedenini, güzelliğini....

Alexandre Dumas (Oğul) Sözü

Aşağıda Alexandre Dumas (Oğul) sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İnsan yavaş yavaş tüketir karşısındakinin yüreğini, bedenini, güzelliğini. / Alexandre Dumas (Oğul)

Bu sözü beğendiyseniz Alexandre Dumas (Oğul) hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Yalnızlığın en kötüsü seni anlamayanların arasında kalmaktır.
Mevlana Sözleri
Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir.
Carl Sagan Sözleri
Bilimde sıklıkla bir bilim adamı Evet, bu gerçekten güzel bir argüman, ben hatalıyım deyip sonra kendi fikrini değiştirir ve eski fikrini ondan bir daha asla duyamazsınız. Bilim adamları bunu gerçekten yapar. Olması gerektiği kadar sık olmaz, çünkü bilim adamları da insan ve değişim bazen acı çektiricidir. Ama her gün olur. Bunun gibi bir şeyin siyasette veya dinde en son ne zaman gerçekleştiğini hatırlamıyorum.
Carl Sagan Sözleri
Her şey güzel olmayacak biz hep imtihan olacağız.
Serdar Tuncer Sözleri
Bazı insanlar nereye gitse mutluluk getirir, bazılarıysa ne zaman gitse.
Oscar Wilde Sözleri
Bilenler konuşmuyor, konuşanlar bilmiyor.
Lao Tzu Sözleri
Her şeyin üstüne geldiği falan yok. Sadece senin çok üstüne düştüğün şeyler var.
Aldous Huxley Sözleri
Şarkı sözü yapıp, beste yapmaya başladığım dönemde televizyonlarda kadının göbeğinden zeytin yiyen şarkıcılar vardı! Gerçi sonraları 'Yaptığım yanlıştı özür dilerim' dediler, ama ne kadar samimiler bilemiyorum. O zaman kendi kendime 'Ben de acaba böyle bir adam mı olacağım?' diye düşündüm.
Nev Sözleri
Sevgi sadece anı yaşar. Ne geriye dönüp eskinin iyi günlerinden bahsederek günümüzde geçmişin güvencesini bulur. Ne de yarın için yaşar.
Leo Buscaglia Sözleri
Sabır acıdır ama meyvası tatlıdır.
Jean Jacques Rousseau Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)