gece modu

Başarıyı sağlayacak ola......

Bu sayfada Dan Millman ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Dan Millman şöye başlamıştır: Başarıyı sağlayacak olan şey senin seçimin, senin cesaretin ve senin başarındır....

Dan Millman Sözü

Aşağıda Dan Millman sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Başarıyı sağlayacak olan şey senin seçimin, senin cesaretin ve senin başarındır. / Dan Millman

Bu sözü beğendiyseniz Dan Millman hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Acı bir tutun gibi yakıyor genzimi, senden uzak olmak.
Attila İlhan Sözleri
İyimserlik, halkın afyonudur.
Milan Kundera Sözleri
Ben ülkemde hurafelerden uzak, din sömürüsünden uzak Sünni'siyle Alevi'siyle sağlıklı bir İslâm'ı yaşamak istiyorum. Ama Türkiye'nin başına sarıkları türbanları doladılar, sırtına cüppeleri çarşafları giydirdiler. Onu çağdışı İslâm ülkeleri arasına atmak istediler.
Rahşan Ecevit Sözleri
Her kadın evlenmeli ama hiçbir erkek evlenmemeli.
Benjamin Disraeli Sözleri
Açlığın yarattığı yanmayı hiçbir şey dindiremez.
Marguerite Duras Sözleri
Boşa konuşma, gerçeği kaçırırsın.
Süreyya Berfe Sözleri
Haklı bir dava birkaç hatayla mahvolmaz.
Dostoyevski Sözleri
Hayranlıkla gözlerimin içine baktı, heyecanlıydı, güzel gözleriyle güzelliklerimi fark etti, takdir etti beni, sonra 'İhtiyacım var sana' dedi, gülümsedi ve aşk kalbime düştü.
Cem Keçe Sözleri
Maharet güzeli görebilmektir,sevmenin sırrına erebilmektir. Cihan, alem herkes bilsin ki şunu; en büyük ibadet sevebilmektir..
Yunus Emre Sözleri
Öyle ya, bir milleti idare etmek işini üzerine almış bir insan, bütün hayatını toplumun çıkarlarına adamak için kendi çıkarlarından vazgeçmiş demektir. O hep milletinin mutluluğuyla ilgilenir.
Desiderius Erasmus Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)