gece modu

Hıyarlarla ve saçmalıkl......

Bu sayfada Tess Gerritsen ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Tess Gerritsen şöye başlamıştır: Hıyarlarla ve saçmalıklarla başa çıkmayı öğrenmelisin, çünkü ikisinin de sonu gelmez....

Tess Gerritsen Sözü

Aşağıda Tess Gerritsen sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hıyarlarla ve saçmalıklarla başa çıkmayı öğrenmelisin, çünkü ikisinin de sonu gelmez. / Tess Gerritsen

Bu sözü beğendiyseniz Tess Gerritsen hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
İlk bakışta aşık oldun oldun adamım, yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın.
Bob Marley Sözleri
Tutku nadiren bulunur. Tutku tek gecelik ilişki gibidir. Tutku yakıcıdır, canınızı acıtır. Her gün tutkunuzu yaşayamazsınız. Ama fark ettim ki, hayatımda her gün merak ettiğim bir şeyler var. Ve siz de o merak ettiğiniz küçük şeyi takip edin, belki bir gün tutkunuzu bulursunuz.
Elizabeth Gilbert Sözleri
Şiddet, beceriksizlerin son sığınağıdır.
Isaac Asimov Sözleri
Eşit sevmenin mümkünü yoksa eğer; İzin ver daha çok seven ben oIayım.
Wystan Hugh Auden Sözleri
Susmak hükmettir; susmak selamettir; sır saklamak, saadetin bir köşesidir.
Hz Ali Sözleri
Sana göz bebeğim diyemem artık. Çünkü ben; Gözlerimi bu güne kadar hiç ağlatmadım. Tıpkı seni ağlatmayı beceremediğim gibi.
Harun Iskaracı Sözleri
Tanrılar ateistler gibidir; bu onlara bir amaç verir.
Terry Pratchett Sözleri
Sağlıklı bir göz, görülebilen her şeyi görebilmelidir ve ?yalnızca iyi olan şeyleri görmek istiyorum' demez; çünkü bu ancak hastalıklı bir gözün durumudur. Sağlıklı bir kulak ve sağlıklı bir burun, ısıtilebilecek ve koklanabilecek her şeyi algılamalıdır.şunu unutma ki, düşünceni değiştirmek ve senin yanlışlarını düzelten birisinin söylediklerine uymak özgürlüğünden ödün vermek anlamına gelmez. Çünkü bu değişiklik, senin iradenle olmuştur, kendi arzuna, değerlendirmene ve anlayışına uygun olarak yapılmıştır.
Marcus Aurelius Sözleri
Anlık yaşıyoruz bir yerde, hemencecik gönülden seviyoruz ! "anlık da olsa sevmek güzel de, yoksa kendimizi mi kandırıyoruz.
Can Dündar Sözleri
İnsan ötekinin yüzünü arayan bir varlık.Bir başkasında yankılanmak isteyen, içinin ışıklarını bir başkasının içine düşürmek isteyen bir varlık.
Kemal Sayar Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)