gece modu

Bir yüzü istediğiniz ka......

Bu sayfada Tess Gerritsen ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Tess Gerritsen şöye başlamıştır: Bir yüzü istediğiniz kadar inceleyebilirsiniz, ancak maskenin ardında ne olduğunu asla bilemezsiniz....

Tess Gerritsen Sözü

Aşağıda Tess Gerritsen sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bir yüzü istediğiniz kadar inceleyebilirsiniz, ancak maskenin ardında ne olduğunu asla bilemezsiniz. / Tess Gerritsen

Bu sözü beğendiyseniz Tess Gerritsen hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Dünyanın son hâlini, hangi örgüt üstlenecek acaba!
Metin Üstündağ Sözleri
İnsanlardan buz gibi soğudum, işte yalnız sen varsın. Öyle halsizim ki hiç sorma, anlarsın.
Cahit Külebi Sözleri
Engelleri aşamıyorum deme Aşarsın bence Güzel bir şeyler yap Mutlu olursun kendince Ölüm var bir düşün Hiç bakıyor mu yaşlıya gence Hayat güzel dostum Hem sevip hem de sevilince.
Fatma Bilgindal Sözleri
Bir düşünce ekersin, bir eylem biçersin; bir eylem ekersin, alışkanlık biçersin; bir alışkanlık ekersin, karakter biçersin; bir karakter ekersin, kaderini biçersin.
Robin Sharma Sözleri
Karikatürist, artist, ressam, şarkıcı, futbolcu ve sair, tanımam bu sınıf adamları. tanımam ben böyle adamları, ne artistlerin isimlerini bilirim ne futbolcuların isimlerini bilirim, benim dünyamda böyle bir şey yok. Ben 16.Asrın atmosferini teneffüs ediyorum, bir imparatorluk varisi olduğum idraki ile yaşıyorum, Cumhuriyet nüfus kağıdı da taşısam, hiç olmazsa Abdulhamid'in nüfus kağıdı verdiği bir babanı evladıyım diye düşünüyorum, imparatorluk şuuruyla aleme bakıyorum.
Kadir Mısıroğlu Sözleri
Bir biz varız güzel öbürleri hep çirkin.
Turgut Uyar Sözleri
İnsanın yeryüzündeki en zayıf hayvan olduğu kabul edilmek zorundadır. Ve onun bütün davranışlarının, bütün aidiyetlerinin, gruplaşmalarının temeli budur. O kendisinden daha büyük bir şeyin parçası olmak zorundadır; ancak o zaman kendisini güvende hisseder.
Osho Sözleri
Ne renk giyersen giy! Siyahsın artık...
Sedat Balun Sözleri
Doğru pabucunu giymeden, yalan dünyayı dolaşır.
Mark Twain Sözleri
Başkalarının fikirlerine aşırı derecede önem vermek, herkeste var olan bir manyaklık.
Arthur Schopenhauer Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)