gece modu

Bir hayvanı anlatırken ......

Bu sayfada Carl Sagan ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Carl Sagan şöye başlamıştır: Bir hayvanı anlatırken 'vahşi' deriz, bizden farklı ve korkunçturlar. Fakat kim daha vahşi acaba? Sadece huzur arayan ve şarkılarını söylemek isteyen ...

Carl Sagan Sözü

Aşağıda Carl Sagan sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bir hayvanı anlatırken 'vahşi' deriz, bizden farklı ve korkunçturlar. Fakat kim daha vahşi acaba? Sadece huzur arayan ve şarkılarını söylemek isteyen balinalar mı; yoksa onları avlayıp yok ederek soykırım noktasına getiren insanoğlu mu? / Carl Sagan

Bu sözü beğendiyseniz Carl Sagan hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Cenneti bir çocuğun gözlerine bakarak da görebilirsin mesela.
Tolga Akpınar Sözleri
Yükselmek için birilerini ezmediğinizde ve gülebilmek için birilerini ağlatmadığınızda huzurunuz olabilir ama birilerine size ihanet etmelerini sağlayacak kadar güzellikler yaptığınızda ve değmeyecek birilerine değer verdiğinizde huzurunuz kaçabilir.
Cem Keçe Sözleri
Bir fincandaki kahve gibidir hayat. Bazen tatlı bazen değildir. Önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğinizdir.
Bob Dylan Sözleri
Bu dünyada mutluluğun üç büyük esası; yapacak bir şey, sevecek bir şey, ümit edecek bir şeye sahip olmaktır.
Joseph Addison Sözleri
Çok güzel gözleri vardı, Ama sevildiğini görmüyordu.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Unutmak değil, anımsamak güçsüz düşürüyor.
Şükrü Erbaş Sözleri
Gerçekten aşık bir kadın, kendi benliğini unutur zaman zaman; bir benliği olduğunu söyler, kendini buna inandırmaya çalışır, ama doğru değildir. Sevdiği adamın, kendisinde bulmak istediği kadını anlamaya ve o kadın olmaya çalışır.
Andre Maurois Sözleri
Ben seni sevdim diye başkaları ötekilerinin oldu.
Emre Karataş Sözleri
İdeolojiler bizi ayırır. Hayaller ve kederler bizi bir araya getirir.
Eugene Ionesco Sözleri
Biri var beni ağlatan, güldürenlerden daha çok sevdiğim.
Elif Şafak Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)