gece modu

İnsanlara gerçeği söyle......

Bu sayfada Chuck Palahniuk ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Chuck Palahniuk şöye başlamıştır: İnsanlara gerçeği söyleseniz bile gözleriyle görmeden asla size inanmazlar. O zaman da çok geç olur. Bu arada söyledikleriniz onları kızdırmaktan başk...

Chuck Palahniuk Sözü

Aşağıda Chuck Palahniuk sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İnsanlara gerçeği söyleseniz bile gözleriyle görmeden asla size inanmazlar. O zaman da çok geç olur. Bu arada söyledikleriniz onları kızdırmaktan başka bir işe yaramaz ve sizin de başınızı derde sokar. / Chuck Palahniuk

Bu sözü beğendiyseniz Chuck Palahniuk hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Hayatınıza anlam katacak bir hedef bulmak, yaşamak için heyecan ve istek bulmaktır. Hiçbir hedefsiz kimse, ormanları temizlemeyi kendine hedef edinen karınca kadar mutlu ve heyecanlı çalışamaz.
Muhammed Bozdağ Sözleri
Sana ümit verene emek vermezsen, sana ümit vermez olur. Sen ona emek vermediğin için o sana ümit vermez; sonuçta ümidi kesen sen olursun.
Senai Demirci Sözleri
Onura, onur için değil, getirdiği yarar uğruna değer veririz.
Claude Adrien Helvetius Sözleri
Yaşamı belirleyen bilinç değil, ama bilinci belirleyen yaşamdır.
Karl Marx Sözleri
Tavşan korktuğu için kaçmaz,kaçtığı için korkar.
Nazım Hikmet Sözleri
Kişi yatarken kıyafetIeri gibi düşünceIerini de vestiyere asıp yatağına girmeIi.
Nevzat Tarhan Sözleri
Kendin dışında hiç kimsede hata görmediğinde büyümeye başlarsın. Kendin dışında suçlayacak başka kimse olmadığında sahiplenmeye başlarsın. Kendin dışında savaşacak hiç kimse olmadığını kavradığında, kazanmaya başlarsın.
Stefano E. D'Anna Sözleri
Karar verdiğimiz anlar, geleceğimizin şekillendiği anlardır.
Tony Robbins Sözleri
Görgü; önceden görme ile değil, gördüklerini edebinle yaşayarak kazanılır.
Zata Sözleri
Her sorun kendi içinde biraz karmaşıktır.
Daniel Palmer Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)