gece modu

Yalnız olmak daha iyidi......

Bu sayfada Emile Zola ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Emile Zola şöye başlamıştır: Yalnız olmak daha iyidir, anlaşmazlığa düşecek kimsen olmaz böylece....

Emile Zola Sözü

Aşağıda Emile Zola sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yalnız olmak daha iyidir, anlaşmazlığa düşecek kimsen olmaz böylece. / Emile Zola

Bu sözü beğendiyseniz Emile Zola hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sinema rüyanın dillerini kullandığından beri rüyalar hakkında konuşmak filmler hakkında konuşmak gibi; yıllar saniyeler içinde geçebilir ve kendinizi bir anda başka bir yerde bulabilirsiniz. Bu görüntülerden oluşmuş bir dil. Ve gerçek sinemada, her nesne ve her ışığın aynı rüyada olduğu gibi bir anlamı var.
Federico Fellini Sözleri
Sıla i rahim, amelleri temizler, malları artırır, belayı uzaklaştırır, hesabı kolaylaştırır ve eceli erteler ömrü uzatır.
İmam Muhammed Bakır Sözleri
Ne gerek var kafiyeli cümleler kurmaya. Özledim işte, o kadar .
İlhan Berk Sözleri
Senin kendini nasıl gördüğün, başkasının seni nasıl gördüğünden çok daha önemlidir.
Thomas Stearns Eliot Sözleri
Bir kadının gittiği, evden belli olur. Kadın giderken düzeni götürür bir kere. Yaşayan ev sarsılır. Ev dediğiniz şey küçük büyük elementlerden oluşur. Kadın olan evde, erkeğin anlayamayacağı bir denge vardır elementler arasında. Erkek her birine vakıf olduğunu düşünse bile, onların nasıl bir uyumla işlediğini bilemez. Kadın gidince evin dokusu bozulur, susuz kalmış çiçeğe benzer, solar. Küçük şeylerin izi silinir. Eşyanın dili tutulur, ev sağırlaşır.
Ayfer Tunç Sözleri
Karıya kıza değil. Karına kızına bakarsan adamsın.
Nihat Hatipoğlu Sözleri
Dünyada, insanları tanımak değil, karşımızdakinden o an için daha akıllıca görünmemiz önemlidir. Bütün panayırlar ve pazar çığırtkanları bunun kanıtıdır.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Eşeklik gider ama cahillik baki kalır.
Hülya Avşar Sözleri
Ölünün ve dirinin, işini gören sensin. Bu dağının cihanı, koruyan güya sensin. Belli ben fena kulum ama hocası sensin, Kimin kabahati var, beni yaratan sensin.
Ömer Hayyam Sözleri
Eti tadan köpek, artık kuru ekmeğe dönmez.
Ahmet Haşim Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)