Yüzü kızartan suçluluk hissi değildir, başkalarının suçlu olduğumuzu düşündüğ...

Charles Darwin

Charles Darwin söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Charles Darwin, sözü şöyle başlamaktadır: Yüzü kızartan suçluluk hissi değildir, başkalarının suçlu olduğumuzu düşündüğ...

Sponsorlu Bağlantılar
Charles Darwin Sözleri
Yüzü kızartan suçluluk hissi değildir, başkalarının suçlu olduğumuzu düşündüğü ya da bildiği düşüncesidir.
Charles Darwin
Başkaları, bunları da okudu.
Henry Ford Sözleri
Özgürlük ve mutluluk için şart koşarsanız ulaşamazsınız.
Henry Ford
George Bernard Shaw Sözleri
İnsanlar birbirlerini gittikçe daha büyük sayılarda öldürmenin yollarından başka bir şey öğrenmiyorlar.
George Bernard Shaw
Robin Sharma Sözleri
Hayatta bir tek başarısızlık vardır, o da denememektir.
Robin Sharma
Jacque Fresco Sözleri
Eğer insanları tek düze yaparsanız, onları kontrol edebilirsiniz. Eğer insanlara okumayı, düşünmeyi ve her şeyi sorgulamayı öğretirseniz kontrolünüzü kaybedersiniz. Yani paraya dayalı sistemi korumak istiyorsanız en iyi yöntem insanları ayırmaktır. Buna 'böl ve fethet' denir. İnsanları bölerek tehdit oluşturmalarını önler ve kontrol edersiniz!
Jacque Fresco
Zeki Müren Sözleri
Türkçe'deki en uzun tekerleme belki bu. Bu tarlaya bir şinik kekere mekere ekmişler. Bu tarlaya da bir şinik kekere mekere ekmişler. Bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye boz alaboz başlı pis porsuk dadanmış. Bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye de boz alaboz başlı pis porsuk dadanmış. O tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz alaboz başlı pis porsuk diger tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz alaboz başlı pis porsuğa demiş ki: Sen ne zamandan beri bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz alaboz başlı pis porsuksun? O da ona cevaben: Sen ne zamandan beri o tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz alaboz başlı pis porsuksan, ben de o zamandan beri bu tarlaya ekilen bir şinik kekere mekereye dadanan boz alaboz başlı pis porsukum, demiş!
Zeki Müren
Sponsorlu Bağlantılar