Şüpheci bir yapıya sahip olanlar, diğerleri doğru bile olsa, ki değildir, bun...

Douglas Adams

Douglas Adams söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Douglas Adams, sözü şöyle başlamaktadır: Şüpheci bir yapıya sahip olanlar, diğerleri doğru bile olsa, ki değildir, bun...

Sponsorlu Bağlantılar
Douglas Adams Sözleri
Şüpheci bir yapıya sahip olanlar, diğerleri doğru bile olsa, ki değildir, bunun kesinkes imkansız olduğunu söyleyecektir.
Douglas Adams
Başkaları, bunları da okudu.
Sezgin Kocabaş Sözleri
Hayata dair bir umut beslemek, en zor geçinme şeklidir.
Sezgin Kocabaş
Osho Sözleri
Bu ilişki; bilenle cahil arasındaki, öğretmenle öğrenci arasındaki ilişki değildir. Gözlerime bakabilir, beni hissedebilir ve beni içebilirsin ve ardından da kararını verirsin. Eğer bu tadışınla sonuca ulaşırsan tamamdır ama ulaşamadıysan da; ne ben senin ne de sen benim içinsindir. O zaman bana: 'Elveda' deyip; buralarda görünmeyebilirsin, yoksa bu yaptığın anlamsızdır. Ben; benimle delirebilecek kadar cesur insanlar için buradayım. Garipler için; benimle karanlıklara girmeye, benimle gelip de risk almaya hazır olanlar için buradayım. Ve sana hiçbir söz vermiyorum. İşte bu yüzden: 'Cesaret lazım' diyorum çünkü yalnızca cesur olanlar aşkta olabilir. Aşk yalnızca sezgilere bağlı olabilir, zekaya değil. İspat yoktur aşkta. Bu yüzden bir otoritem yok. Buradayım işte; işine gelirse.
Osho
Hans Christian Andersen Sözleri
Her insanın hayatı, Tanrı'nın yazdığı bir peri masalıdır.
Hans Christian Andersen
Ahmet Arif Sözleri
Seni sevmek, felsefedir kusursuz. İmandır, korkunç sabırlı. İp'in, kurşun'ün rağmına, yürür pervasız ve güzel..
Ahmet Arif
Oğuz Atay Sözleri
'Zamana bırakın'. Ne korkunç bir söz!
Oğuz Atay
Sponsorlu Bağlantılar