Hayvan olması gereken kişiler insan kılığına bürünüyor, öte yandan insanlarda...

Panait Istrati

Panait Istrati söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Panait Istrati, sözü şöyle başlamaktadır: Hayvan olması gereken kişiler insan kılığına bürünüyor, öte yandan insanlarda...

Sponsorlu Bağlantılar
Panait Istrati Sözleri
Hayvan olması gereken kişiler insan kılığına bürünüyor, öte yandan insanlarda ender bulunan niteliklere sahip yaratıklar sözden yoksun birer hayvan şeklinde dünyaya geliyorlar.
Panait Istrati
Başkaları, bunları da okudu.
Sagopa Kajmer Sözleri
Beni anlaman için gerek biraz bilgi
Sagopa Kajmer
Amin Maalouf Sözleri
Kalk haydi, ebediyen uyuyacağız zaten. Bu söz her aklıma geldiğinde 7 saatten fazla uyuduğum vakitler ziyandaymış gibi hissederim lakin uyku muhteşemdir.
Amin Maalouf
Kurt Cobain Sözleri
Şöhret için; hayatımda başıma gelen en kötü şey bu; heyecanla üstünüze atlayan orospuymuşsunuz gibi sizinle konuşan insanlardan daha kötü bir şey olamaz.gerçekten içimi sızlatıyorlar, çoğu hakikaten tam bir kaçık gibi davranıyor.
Kurt Cobain
Stanislaw Jerzy Lec Sözleri
Bazen sesini duyurman için susman gerekir.
Stanislaw Jerzy Lec
Vehbi Koç Sözleri
Eğitim sisteminin geliştirilmesi ve gerekli yatırımların yapılması devletin işidir. Zaten herhangi bir bölgenin kalkınmasından sadece özel teşebusun rolünden bahsedilemez. Ancak devletçe gerekli temel yatırımlar yapıldıktan sonra ve bunlara ilave olarak, özel teşebbüs müspet ve yapıcı bir rol oynayabilir.
Vehbi Koç
Sponsorlu Bağlantılar