gece modu

Gözlerine bakıp da yapı......

Bu sayfada Anton Çehov ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Anton Çehov şöye başlamıştır: Gözlerine bakıp da yapılan sahte bir gülücük yerine, yüzüme karşı gösterilen gerçek bir nefreti tercih ederim....

Anton Çehov Sözü

Aşağıda Anton Çehov sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Gözlerine bakıp da yapılan sahte bir gülücük yerine, yüzüme karşı gösterilen gerçek bir nefreti tercih ederim. / Anton Çehov

Bu sözü beğendiyseniz Anton Çehov hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Muhafazakarlar aptaldır demiyorum, ama aptalların çoğu muhafazakar.
John Stuart Mill Sözleri
Tarihçileri ötüp duruyordu Ermenistan'ın gel dedi bizim Tarih Kurumu istediğini yapacağız, Türkiye'deki herhangi bir mezarı birlikte açalım dedi, tık yok!
Hulki Cevizoğlu Sözleri
Her sonbahar dökülen, biraz da ömrümüzün yapraklarıdır.
Yılmaz Odabaşı Sözleri
Sayın Başbakan, siz türbanı da engellediniz. Söz veriyorum türbanı da biz özgür kılacağız. Görecek Sayın Başbakan. O yapmadı, biz yapacağız.
Kemal Kılıçdaroğlu Sözleri
Yaşlandıkça daha plastik olacağıma doğallaşıyorum.
Candan Erçetin Sözleri
Haksızlığın karşısında susan dilsiz şeytandır.
Hz Muhammed Sözleri
Zenginliğin insanlığı hiç bir şekilde ileriye götürmeyeceğine kesinlikle ikna olmuş durumdayım - kendini bu amaca adamış birinin elinde olsa bile. İncelikli fikirler ve soylu davranışları ancak büyük ve sağlam karakterler üretebilir. Para sadece bencilliğe hitap eder ve sahiplerini karşı konulamaz bir şekilde suistimal etmeye kışkırtır. Aramızda İsa'yı ya da Gandhi'yi elinde Carnegie'nin para çantalarıyla hayal edebilen var mı?
Albert Einstein Sözleri
Bazen o büyük çığlığı içinizden atmalısınız, daha iyi yaşamak için.
Tezer Özlü Sözleri
Yeryüzünde hiçbir şey insan ruhuna hiçlik kadar baskı yapamaz.
Stefan Zweig Sözleri
Toplum ne denli yozlaşır, aptallaşır, akılcılıktan uzaklaşırsa; O denli fizik ötesi gizli güçlere, cine, periye, büyüye, fala bağlanır! Bugün Türkiye bu durumdadır!
Aziz Nesin Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)