gece modu

Bir kadının düşlerini ç......

Bu sayfada Arthur Conan Doyle ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Arthur Conan Doyle şöye başlamıştır: Bir kadının düşlerini çalanlar, bir kaplanın yavrusunu çalmak gibi bir tehlikenin içine düşerler....

Arthur Conan Doyle Sözü

Aşağıda Arthur Conan Doyle sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bir kadının düşlerini çalanlar, bir kaplanın yavrusunu çalmak gibi bir tehlikenin içine düşerler. / Arthur Conan Doyle

Bu sözü beğendiyseniz Arthur Conan Doyle hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
İyileşmenin ilk koşulu bu iyileşmeye inanmaktır.
Andre Gide Sözleri
Derdim: yeter, sakin ol, dinlen biraz artık; akşam olsa diyordun, işte oldu akşam, siyah örtülere sardı şehri karanlık; kimine huzur iner gökten, kimine gam.
Charles Baudelaire Sözleri
Kader önünde sonunda öyle veya böyle günahlarımızın bedelini önümüze koyar. Görünen ya da görünmeyen zaman içinde herkes günahlarının bedelini öder. Bunu bilen adam kimseye kızmaz, gücenmez, kimseyi aşağılamaz, kimsenin arkasından konuşmaz, kimseyi itham etmez, kimseden nefret etmez, kimseye kin tutmaz. Bunu bilen adam karşılaştığı aksiliklere şaşmaz. Önüne çıkan maddi-manevi engellerin kendi günahlarından başka bir şey olmadığını bilir.
Epiktetos Sözleri
Ey, Oğul! Güneşin balçıkla sıvanmadığı söylemi, zamanın ruhuna yenik düşenlerin avuntusudur. Tarih şahittir ki, güneş balçıkla sıvanabilir, gerçeklerin üstü örtülebilir. Hakikat sükût suikastına kurban gidebilir, hiç söylenmemiş, dile getirilmemiş gibi olabilir. Umumun zihniyetine ters düşen gerçek, öfke uyandırır. Sapkınlıkla, sapıklıkla suçlanır, savunmasız kalır.
Alev Alatlı Sözleri
Hikmetli bir kelime, mü'minin yitik malıdır, öyleyse ilim peşinde koşun!
İmam Musa Kazım Sözleri
Hep gidecekmiş gibi yaşarsın da, Dünyada bir gurbet tadı olur ağzında.
Kemal Sayar Sözleri
Hep olmak istediğim kadınları oynadım.
Angelina Jolie Sözleri
Sevgi ve acıma, insanlık vasfıdır; hiddet ve şehvetse, hayvanlık vasfı.
Mevlana Sözleri
İnsanlar gökte bir diktatöre taparken dünyada çok az özgürlük olabilir.
Robert Green İngersoll Sözleri
Kişi gecenin yolunda yürümeden gün doğumuna eremez.
Halil Cibran Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)