gece modu

Amaçları olmayanlar ama......

Bu sayfada Mümin Sekman ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Mümin Sekman şöye başlamıştır: Amaçları olmayanlar amaçları olanların aracı olur!...

Mümin Sekman Sözü

Aşağıda Mümin Sekman sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Amaçları olmayanlar amaçları olanların aracı olur! / Mümin Sekman

Bu sözü beğendiyseniz Mümin Sekman hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Zamanımızın gerçek bireyleri, kitle kültürünün kof, şişkin kişilikleri değil, ele geçmemek ve ezilmemek için direnirken acının ve alçalışın cehennemlerinden geçmiş fedailerdir.
Max Horkheimer Sözleri
Sadece bir gözümüzün şükrünü eda etmek için, bir ömür secde etsek yetmez.
Kadir Mısıroğlu Sözleri
İçim eziIdi geçen gün, geçen ay, hatta geçen yıI da biIiyorsun. Sen yanımda oImadığından.
Didem Madak Sözleri
Ben insanların ve toplumların hayatlarına müdahele edilmemesinden yanayım. Müdahale ettiğiniz noktada onları mutsuz etemek durumunda kalırsınız.
Sinan Çetin Sözleri
Bir gün bir yerde tekrar karşılaşırsak eğer, benimle yeniden tanış.
Pablo Neruda Sözleri
Hayvan hakları modern insanlığın tertiplediği eşitlik, demokrasi ve haklar gibi en yüksek değerlerin geliştirilmesinde bir sonraki sahne. Kendimizi gezegene hükmeden yarı tanrılar olarak gören o sapkın kavramlarımızı, yaşayan büyük ilişkiler ağına ait ve bu ağ içerisinde birbirine bağımlı varlıklar olduğumuzu söyleyen daha alçakgönüllü ve bütüncü bir nosyonla değiştirmek zorundayız. Tahakkümcü ve türcü kimlikler bizi felaketler yokuşundan aşağıya doğru yuvarlıyor. Eğer insanlık ve yaşayan dünya, bir bütün olarak bir geleceğe sahipse, insanlar hayatın tümüne saygı duyan evrensel bir etik kavramını kucaklamak zorundalar.
Steve Best Sözleri
Bir kızın kusurlarını öğrenmek için onu bir kız arkadaşına övünüz.
Benjamin Franklin Sözleri
Zamanı akışına bırakamazsın. Akıntı şiddetli olduğu için önüne ne çıkarsa süpürerek götürüyor. Ters yüzmeye çalışma, ak!
Servet Saygınoğlu Sözleri
Her bildiğini söyleme ; fakat her söylediğini bil.
Marcel Lenoir Sözleri
Bu nasıl bir dünya böyle! Söv söv bitmiyor.
Sedat Balun Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)