gece modu

Manevi bir acının yanın......

Bu sayfada Victor Hugo ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Victor Hugo şöye başlamıştır: Manevi bir acının yanında fiziki acının ne önemi var?...

Victor Hugo Sözü

Aşağıda Victor Hugo sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Manevi bir acının yanında fiziki acının ne önemi var? / Victor Hugo

Bu sözü beğendiyseniz Victor Hugo hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Ne gariptir ki, hayattaki en büyük seçimlerimiz genellikle mantıksız seçimler oluyor.
Tess Gerritsen Sözleri
Savaş ya da anlaşmaya başlamadan önce, tüm olasılıkları gözönüne almak akılılıktır. Bunları iyice düşünün. Hareketlerinizin doğuracağı sonuçları gözden geçirin. Böylece en kötü duruma hazırlıklı olursunuz.
Attila Sözleri
Bu insanların birçoğunda muhakeme yeteneği var, ama kimse bunu dini konularda kullanmıyor.
Mark Twain Sözleri
Yörüngeye yerleştiğimde gezegenimizin ne kadar güzel olduğunu gördüm. Ey insanoğlu, bu güzelliği yok etmeyelim! Onu koruyalım ve yaşatalım.
Yuri Gagarin Sözleri
Yüklenirken seçici davran. Kendini sık sık gözden geçir, omzunda lüzumsuz yükler var mı diye bak, varsa atmaktan çekinme.
Ömer Sevinçgül Sözleri
İnsanın içinde durdurucu düzenekler zayıfsa, bunların dışarıda kurulması gereklidir, ahlaki öğretiler ve din sanıldığından da lüzumludur onun için.
Tahir Musa Ceylan Sözleri
Kendi sözünü dinlemeyen, buyruk altına girer.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Çılgın mı doğmuştum, yoksa fazla mı akıllıydım bilmiyorum; benim dünyam yeryüzüne uygun değildi.. Düş dünyasından çıkıp gerçeklerle karşılaşınca tedirgin oluyordum. Toplumun dışında, siyasetin dışında, sporun dışında, kilisenin dışındaydım. O günlerde, eğer öyle bir deyim bulunsaydı," her şeyin dışındaki " denebilirdi bana.
George Bernard Shaw Sözleri
İçimizdeki karanlığı göze almazsak bütünlüğümüze asla ulaşamayız.
Carl Gustav Jung Sözleri
Başağın iyi yetişmesine engel, zararlı otlar değil, çiftçinin ihmalidir.
Konfüçyus Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)