gece modu

Her an birbirimizden bi......

Bu sayfada Peyami Safa ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Peyami Safa şöye başlamıştır: Her an birbirimizden biraz daha uzaklaşıyoruz. Konuşursak, birbirimize bunu hissettirmekten başka bir şeye yaramayacak....

Peyami Safa Sözü

Aşağıda Peyami Safa sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Her an birbirimizden biraz daha uzaklaşıyoruz. Konuşursak, birbirimize bunu hissettirmekten başka bir şeye yaramayacak. / Peyami Safa

Bu sözü beğendiyseniz Peyami Safa hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Yalın güzeli, güzelden anlayan değerlendirir; süslü ise yığına seslenir.
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
'Aşk ile yandım, hakikate erdim' diyenler göreceksin. Bil ki: sesleri çıkarsa yanmamıştır, olmamıştır. Yananın sesi çıkmaz, nuru gözükür.
Muhyiddin Şekur Sözleri
Ben seni sevdim mi? Sevdim, kime ne?
Ümit Yaşar Oğuzcan Sözleri
İnsanlar ölmeyi bildikleri sürece özgürlük yok olmayacaktır. Hayatta beni mutsuz edebilecek en büyük şey, lükse alışmaktır .
Charlie Chaplin Sözleri
Büyük adamların da küçük zaafları vardır.
Halis Yeşil Sözleri
Sorunun esası şudur: Ya devrim yolunu seçeceğiz, ya da bu düzenin baskılarına, haksızlıklarına boyun eğerek, şu ya da bu biçimde teslim olarak yaşamayı seçeceğiz. Bu çeşit bir seçiş, yok olmanın bir biçimidir.
Yılmaz Güney Sözleri
Genellikle insanlar sizi kırıtık et sizinle alay etmek için her zaman bir eksiğinizi bulacak ve kimse sizi olduğunuz gibi kabul etmeye yanaşmayacaktır. Bunun için, doğru bildiğiniz şekilde yaşayın ve kalbinizin sizi yönlendirdiği yere gidin.
Charlie Chaplin Sözleri
Umduğumsun, köşe bucak...
Emre Karataş Sözleri
En küçültücü olanı da, savunduklarından dolayı mahçup olmaktır.
Zata Sözleri
Asla vicdanınızın sesini kendinizden uzak tutmayın.
Napolyon Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)