Eğer dostluğumuz zaman ve uzaklıkla sınırlıysa, o yok demektir. Zaman ve uzak...

Richard Bach

Richard Bach söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Richard Bach, sözü şöyle başlamaktadır: Eğer dostluğumuz zaman ve uzaklıkla sınırlıysa, o yok demektir. Zaman ve uzak...

Sponsorlu Bağlantılar
Richard Bach Sözleri
Eğer dostluğumuz zaman ve uzaklıkla sınırlıysa, o yok demektir. Zaman ve uzaklıkla sınırlı olmayanı yaşıyoruz biz. Uzaklığı yenince hep aynı yerdeyiz, zamanı yenince hep aynı anın içindeyiz. Böylece her an için birlikte olacağımızı düşünmedin mi?
Richard Bach
Başkaları, bunları da okudu.
Franz Kafka Sözleri
Gel artık! Sen olmayınca yanımda, korku başkaldırıyor bütün gece.
Franz Kafka
Federico Fellini Sözleri
Para ve şiir her yerde. Eksik olan şairler.
Federico Fellini
İclal Aydın Sözleri
Sadece 'sevilmek' harekete geçirir donmakta olan bir kalbi. Ve hızla çarpan bir kalptir her seferinde,dünya üzerindeki onca güzel şeyin sebebi. Yani, sızlayan yerinden sevmeye başlamalı bir insanı. Sevdiği kadar da sevilmektir zaten bir acının yara bandı.
İclal Aydın
Lao Tzu Sözleri
Fidelerin de bir hayatı var. Birbirlerine çok yakın duramazlar, yoksa bu büyümelerini önler.Tıpkı biz insanlar gibi. Hayatta birbirimize saygı göstermeliyiz. Bu şekilde barış içinde ve mutlu yaşayabiliriz.
Lao Tzu
Michel de Montaigne Sözleri
Düşüncede saplantı ve azgınlık en açık ahmaklık belirtisidir. Canlılar arasında eşekten daha kendinden emin, daha vurdumduymaz, daha içine kapalı, daha ciddi, daha ağırbaşlı olanı var mıdır.
Michel de Montaigne
Sponsorlu Bağlantılar