gece modu

Uzaktan bizi büyüleyen ......

Bu sayfada Akilah ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Akilah şöye başlamıştır: Uzaktan bizi büyüleyen şeyler, yaklaştıkça sihirlerini kaybederlerdi....

Akilah Sözü

Aşağıda Akilah sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Uzaktan bizi büyüleyen şeyler, yaklaştıkça sihirlerini kaybederlerdi. / Akilah

Bu sözü beğendiyseniz Akilah hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Yaşlandıkça değil, yaşadıkça büyürüz.
Servet Saygınoğlu Sözleri
Dünya ıstırap dolu olsa da yaşama sevinci çoğu zaman ağır basar.
Helen Keller Sözleri
Müslümanlar hakkında iyi zan sahibi ol. Onlar hakkında niyetini düzelt. Her türlü hayır işi yapmaya koş. Bilmediğin hususlarda ahireti düşünen âlimlere sor.
Abdülkadir Geylani Sözleri
Bilemedim ki hangisi daha zor; incinmemek, incitmemek, incitene dua etmek.
Serdar Tuncer Sözleri
Bilebileceğimiz bir şey varsa o da hiçbir şey bilmediğimizdir ve az bilgi tehlikeli bir şeydir.
Chuang Tzu Sözleri
Her şeyden öte, kendine yalan söyleme.
Dostoyevski Sözleri
Ölü bebekler doğuran ve ölenlerin yasını bile tutmadan hemen yenilerine hamile kalan o herşeyi kapsayıcı , yutucu rahimdi zaman.
Elif Şafak Sözleri
Yeryüzünde en çok tartışılan bir sözcük varsa, o da sosyalizmdir. Denilebilir ki, toplumda kaç türlü sosyal sınıf, zümre ve tabaka varsa, en az o kez çok sosyalizm anlayışı vardır. Dünyada sosyalizmi bin yıl kökünden kazımıya and içmiş Alman faşizmi bile, kendisine NAZİ, yâni NASYONAL-SOSYALİST adını taktı. Başka türlü tutunamıyacağını biliyordu.Sosyalizm, modern toplumda o denli ağır basan bir gerçekliktir. 'Zemâne alâmeti' olduğu için, hemen herkes ve her akım, az çok 'SOSYALİST' kılığına girmedikçe ortaya çıkamıyor. Öyle olduğu için de, her 'sosyalistim' diyene sorulmalıdır: '- Sen hangi sınıfın, hangi küme insanın, ne çeşit sosyalistisin?' Bunu herkes, önce kendi kendisine, sonra öteki 'sosyalistim' diyenlere açıkça soramıyorsa, ya sosyalizmin ne olduğunu bilmiyor, yahut bilmek istemiyordur.
Hikmet Kıvılcımlı Sözleri
En tahammül edilmez zorbalık, küçük adamlarınkidir.
Napolyon Sözleri
Niceleri kendi zincirlerini çözemezler de, dostlarının azatçısıdır.
Friedrich Nietzsche Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)