gece modu

Gariptir, yükü çeken ma......

Bu sayfada Cenap Şahabettin ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Cenap Şahabettin şöye başlamıştır: Gariptir, yükü çeken manda ses çıkarmaz da kağnı inler....

Cenap Şahabettin Sözü

Aşağıda Cenap Şahabettin sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Gariptir, yükü çeken manda ses çıkarmaz da kağnı inler. / Cenap Şahabettin

Bu sözü beğendiyseniz Cenap Şahabettin hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
hayatta neden ve niçin olduğunu bilmeden çocuk yapmaktan başka hedef olmaması pek üzücü.
Jose Saramago Sözleri
Modern insanın mutluluğu, vitrinlere bakarak kendinden geçmek ve parasının yettiği her şeyi peşin ödeyerek ya da taksitle satın almaktır.
Erich Fromm Sözleri
Sorgulanmayan bir hayat, yaşanmaya değmez.
Platon Sözleri
Keramet haktır, inkar eden ahmaktır.
Cübbeli Ahmet Hoca Sözleri
İnsan, hiçbir şeye karşı ilgisi, hiçbir şeyden umudu kalmayınca hayatın her gün değişmeyen tekrarı altında ezilir gibi olur.
Gustave Flaubert Sözleri
Yazarsın! Çünkü ruhundan parmak uçlarına kadar iner bazen acı.
Sedat Balun Sözleri
İyiIer asIa özür diIemez. OnIardan özür diIenir.
Atakan Yavuz Sözleri
Bana bugüne kadar binbir türlü şey söylendi. Hayatta en çok hoşuma giden şey de bana ?deli' denmesidir. Hele ?deli çocuk' denirse daha da hoşuma gider. Doğan avcıoğlu ise ?yalçın, dehayla delilik arasında gidip geliyor' demişti.
Yalçın Küçük Sözleri
Zihin fukara olunca, akıl ukala olurmuş.
Namık Kemal Sözleri
'Doğru yol kendini kendin hissettiğin yoldur.' dedi Kavim 'Yoksa neye göre doğru, kime göre doğru? Toplumun ahlak kurallarına göre mi? Etik anlayışa göre mi? İnandırıldığınız saçma aşk hikayelerinin absürt kurallarına göre mi?
Nagehan Karaman Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)