gece modu

Kimileri vardır aşkın e......

Bu sayfada Necip Fazıl Kısakürek ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Necip Fazıl Kısakürek şöye başlamıştır: Kimileri vardır aşkın en yücesine layıktır. Kimileri vardır aşkın en yücesini versen de, aşağılıktır....

Necip Fazıl Kısakürek Sözü

Aşağıda Necip Fazıl Kısakürek sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kimileri vardır aşkın en yücesine layıktır. Kimileri vardır aşkın en yücesini versen de, aşağılıktır. / Necip Fazıl Kısakürek

Bu sözü beğendiyseniz Necip Fazıl Kısakürek hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Ahlâklı ol!
Evliya Çelebi Sözleri
Acıma duygusu insan yaşamının en önemli, belki de tek yasasıdır.
Dostoyevski Sözleri
Bir insanın gerçekten sahip olduğu tek şey içinde, ruhunda barındırdıklarıdır. Dışındaki hiçbir şeyin bir önemi olmamalıdır.
Oscar Wilde Sözleri
Sıkıntılı zamanlarında sakın ümidini kesme; çalış, gayret göster. Göreceksin ki, bir gün güneşli, neşeli günler sizi kucaklayacaktır. Güçlük kolaylıkla beraberdir. Kendine gel. Ümidini kesme.
Mevlana Sözleri
Akıl başkaları için duyulan sevginin zeminidir.
Marcus Aurelius Sözleri
Kusur değil, çare bulun.
Henry Ford Sözleri
Büyük olmak iyidir, ama insan olmak daha iyidir.
Albert Schweitzer Sözleri
Olduğumuz gibi olmak ve neye yatkınsak o işle uğraşmak, hayatın yegane amacı budur.
Robert Louis Stevenson Sözleri
Aradığımız şey bilinen şeyse, bunu aramaya gerek yoktur. Bilinmeyen bir şeyse, bulduğumuz şeyin aranan şey olduğunu nereden bileceğiz?
Platon Sözleri
Hiç kimse yerinde saymaz; felaketine veya saadetine doğru yürür.
İsmet Özel Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)