Bazen insan öyle özlenir ki; özlenen bilse, yokluğundan utanır....

Aziz Nesin

Aziz Nesin söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Aziz Nesin, sözü şöyle başlamaktadır: Bazen insan öyle özlenir ki; özlenen bilse, yokluğundan utanır....

Sponsorlu Bağlantılar
Aziz Nesin Sözleri
Bazen insan öyle özlenir ki; özlenen bilse, yokluğundan utanır.
Aziz Nesin
Başkaları, bunları da okudu.
Robin Sharma Sözleri
Bir araştırmaya göre, dört yaşındaki sıradan bir çocuk günde üç yüz kere gülerken, sıradan bir yetişkin günde on beş kere gülmektedir. Tüm zorunluluklarımız, stres ve günümüzü dolduran eylemlerimiz bize gülmeyi unutturdu. Gün içerisinde gülmenin ruh halimizi düzelttiği, yaratıcılığımızı artırdığı ve bize enerji verdiği bilinen bir gerçektir. Komedyen Steve Martin yaratıcılığını ortaya çıkarmak ve güne normalin üzerinde iyi başlamak için her sabah ayna karşısında beş dakika gülermiş.
Robin Sharma
Umay Gedikoğlu Sözleri
Bazen göz yaşlarınıza değen birini bulursunuz. Silik bir anıdan içinizi saran hayaller yaratırlar. Kaybolmalarından, yiyecekleri darbelerin onları sıradanlaştırmasından korkarsınız. Başlayamamaktan ya da bitirememekten, gülümserken sakladıklarınızdan, elinizde kalanların boşluğundan, yeri doldurulamaz vedalardan çekinirsiniz. Yine de parlak tecrübelerinizi unutup derinlere dalacak cesareti ve deliliği yakalarsınız. Ucu kırık kalemleri sırf bu yüzden saklarsınız.
Umay Gedikoğlu
Osho Sözleri
Dua nedir? Sevgi ve teslim olmaktır. Sevginin olmadığı yerde dua da olmaz.
Osho
Benjamin Franklin Sözleri
Tanrı, kendilerine yardım edenlere yardım eder.
Benjamin Franklin
Mevlana Sözleri
Ey Gönül! Sevdiğini hiç gitmeyecekmiş gibi seversen, gittiğinde de hep gelecekmiş gibi beklersin.
Mevlana
Sponsorlu Bağlantılar