gece modu

Bazen biriyle fena hald......

Bu sayfada Elif Şafak ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Elif Şafak şöye başlamıştır: Bazen biriyle fena halde arkadaş oluyorum, sonra biraz tanıyınca geçiyor....

Elif Şafak Sözü

Aşağıda Elif Şafak sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bazen biriyle fena halde arkadaş oluyorum, sonra biraz tanıyınca geçiyor. / Elif Şafak

Bu sözü beğendiyseniz Elif Şafak hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sustuğun yer, durduğun yer, konuştuğun yer. Ne yerse yesin, Aşk'la O yer!
Murat Keçeci Sözleri
Evinin çevresindeki duvarın etrafına bir delik açmaya çalışan bir İrlandalı'ya ne yaptığı sorulduğunda İrlanda'lı şöyle cevap vermiş: 'Bodrumdaki karanlığın dışarı çıkması için uğraşıyorum.' Galiba, bizim şimdi yapmamız gereken de budur.
Woodrow Wilson Sözleri
Sanat, gülü incitmeden gül yaprağına şiir yazmaktır.
Hasan Nail Canat Sözleri
Gözlerine derinden ne zaman baksam; hep uzaklaşıp giden yalnız bir adam.
Metin Altıok Sözleri
Sığacak kadar değiI, sığınacak kadar yer aç bana...
Emre Karataş Sözleri
Karşılığında sevgi uyandırmadan seviyorsanız, yani sevgi olarak sevginiz karşılıklı sevgi yaratmıyorsa; seven bir kişi olarak dışavurumunuzla kendinizi sevilen bir kişi yapamıyorsanız, sevginiz güçsüzdür, bu bir talihsizliktir.
Karl Marx Sözleri
Görevini yapmış olma duygusu kadar insanı dinlendiren bir başka şey yoktur.
Umberto Eco Sözleri
Bir hastanın yanına varsanız, size dua etmesini söyleyin, çünkü onun dua'sı meleklerin dua'sı gibidir...
Hz Muhammed Sözleri
Beklentiler hayal kırıklığı yaşatır. Beklenti, karşıdan gelmesini ve genelde kendi isteklerimiz doğrultusunda gelmesini beklediğimiz şeydir. Bu, bir anlamda farkında olmadan karşımızdakini kendimize uydurma çabasıdır. Kimse sana uymak zorunda değil, sen de kimseye uymak zorunda değilsin.
Ayça Akın Sözleri
Asıl eksiklik, eksik olduğumuzu düşünmekti. Asıl eksiklik, çareyi başkasında aramaktı. Hayatın matematiği farklı; iki yarımı toplayınca bir etmiyor. İnsan tek başına mutsuzsa başka biriyle de mutlu olamıyor.
Can Yücel Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)