gece modu

Yüzsüzdür insanoğlu kim......

Bu sayfada Mehmet Akif Ersoy ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Mehmet Akif Ersoy şöye başlamıştır: Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini....

Mehmet Akif Ersoy Sözü

Aşağıda Mehmet Akif Ersoy sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini. / Mehmet Akif Ersoy

Bu sözü beğendiyseniz Mehmet Akif Ersoy hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Yabancı sermayenin gelmesini eleştirenler var. Siz hiç fabrikayı sırtında götürmüş, sınırda yakalanan bir yabancı adam gördünüz mü? Köprüyü satacak mısın? diyorlar bana. Hem de nasıl, otoyollar dahil, hepsini özelleştireceğim.
Kemal Unakıtan Sözleri
Çoğu insan fiziksel, entelektüel veya ahlaki açıdan olsun, kendi potansiyel varlıklarının çok azını kapsayan dar bir çemberde yaşar. Hepimiz içinden hayal bile etmediğimiz şeyleri çekip çıkarabileceğimiz, yaşam sarnıçlarına sahibiz.
William James Sözleri
Acılara bakıp da küsme sevdalara, gavura kızıp da oruç bozulmaz. Şok at kafandan acabaları, kemik aynı yerden iki defa kırılmaz.
Can Yücel Sözleri
An'da ol'manın doğası, her zaman mutlu olmak, ışık saçmak ve bilgelikle dolu olmaktır.
Mooji Sözleri
Herkes bedeninin ölümünü düşünüyor. Kalbinin ölümünü düşünen yok. Asıl önemli olan, kalbin ölmesidir.
Mevlana Sözleri
Diğer insanlara karşı beslediği cinayet dürtüsünü kendi üzerine yöneltip intihar düşüncesine kapılmayan nevrotik kimse yoktur.
Freud Sözleri
Gerçeğin ruhu ve özgürlüğün ruhu bunlar toplumun direkleridir.
Henrik Ibsen Sözleri
Kalbinizde olup da hiç kimseye anlatmayı başaramadığınız, dile getirilmesi imkansız bir şey var ya, işte Allah onu biliyor, üzülmeyin.
Murat Menteş Sözleri
İki insan ayrılırken, şefkatli konuşan taraf aşık olmayan taraftır.
Alain De Botton Sözleri
Hayatınız kötü bir yola girmişse, unutmayın; direksiyondaki sizsiniz.
Marlynn Longston Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)