Belki de insan sevilmekten çok, anlaşılmayı istiyordu....

George Orwell

George Orwell söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. George Orwell, sözü şöyle başlamaktadır: Belki de insan sevilmekten çok, anlaşılmayı istiyordu....

Sponsorlu Bağlantılar
George Orwell Sözleri
Belki de insan sevilmekten çok, anlaşılmayı istiyordu.
George Orwell
Başkaları, bunları da okudu.
Metin Üstündağ Sözleri
Herkes ağzına kadar başkası dolu!
Metin Üstündağ
Küçük İskender Sözleri
Beni unut diyorsun ya; bu bana imkansız geliyor. Çünkü; seni unutmam için, hatırlamam gerekiyor.
Küçük İskender
Jerry Seinfeld Sözleri
Köpekler dünyanın lideri. Birlikte yürüyen iki yaşam formu görürseniz, bir tanesi yerleri pisliyor, bir yerden bunları topluyor. Siz hangisinin yöneten olduğunu düşünürsünüz?
Jerry Seinfeld
Paulo Coelho Sözleri
İnsan her zaman aynı insanları görürse, bunları yaşamının bir parçası saymaya başlar. İyi, ama bu kişiler de bu nedenle, yaşamımızı değiştirmeye kalkışırlar. Bizi görmek istedikleri gibi değilsek hoşnut olmazlar, canları sıkılır. Çünkü, efendim, herkes bizim nasıl yaşamamız gerektiğini elifi elifine bildiğine inanır. Ne var ki, hiç kimse kendisinin kendi hayatını nasıl yaşaması gerektiğini kesinlikle bilmez.
Paulo Coelho
Mozart Sözleri
İnsanlar sanatımın bana çok kolay bir biçimde geldiğini düşünerek büyük hata ediyorlar. Hiç kimse besteciliğe benim kadar zamanını ve düşüncelerini adamamıştır. Geçmişten şimdiye kadar yaşamış hiç bir büyük besteci olmasın ki, onun eserlerini defalarca kere çalışmış olmayayım.
Mozart
Sponsorlu Bağlantılar