Acıya kahkaha atabilmek bir sanatsa eğer; ben çok pahalı bir tabloyum....

Charles Bukowski

Charles Bukowski söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Charles Bukowski, sözü şöyle başlamaktadır: Acıya kahkaha atabilmek bir sanatsa eğer; ben çok pahalı bir tabloyum....

Sponsorlu Bağlantılar
Charles Bukowski Sözleri
Acıya kahkaha atabilmek bir sanatsa eğer; ben çok pahalı bir tabloyum.
Charles Bukowski
Başkaları, bunları da okudu.
Kadir Mısıroğlu Sözleri
Bu rejim, solcu veya sağcı, bütün muhaliflerini gevşetti, yumuşattı, bütün sivrilikleri yuvarlaklıştırdı, kendine adapte ettirdi, bugün 'Hilafet gelsin' desen Cami imamıyla münakaşa edersiniz. Herkes bu zehirden bir parça almıştır, bu ülkeye Kemalizm Zehirli Gazı, dinsizlik zehirli gazı atıldı, bundan az veya çok nasip almayan yoktur, ama bu küfre kaşı güç şartlarda mücadele etmiş adamlar var. Ben onlara Kardelen çiçekleri diyorum, Said Nursi, Süleyman Efendi ve daha niceleri.
Kadir Mısıroğlu
Meral Okay Sözleri
Cehalet, bizi boğuyor artık. Eskiden zalimin zulmü vardı, şimdi cahilin zulmü!
Meral Okay
Johann Wolfgang von Goethe Sözleri
Faydasız bir hayat erken bir ölümdür.
Johann Wolfgang von Goethe
Tahir Musa Ceylan Sözleri
Aıds ve vebadan koruyan aynı gendir, veba avrupa'da heladan, aıds afrika'da maymundan gelmişken, bedenin kendine verdiği görevi dün yaptığından farklı olarak bugün beyin zihne vermiyor ki avrupa yaşıyor, afrika oluyor.
Tahir Musa Ceylan
Nejat İşler Sözleri
Otuzlardan sonra anladığım bir şey. Bir kere daha söylemiştim aslında, onun arkasındayım hala; mutluluk galiba mutsuzluğa alışma hali. Kardeşim biz bu dünyada mutsuz olacağız bu kesin. Çünkü bizi mutsuz edecek birileri çıkacak, sen ne yapmaya çalışırsan çalış, buna engel olamayacaksın, dediğin zaman tamamdır. Bence mutluluk bu.
Nejat İşler
Sponsorlu Bağlantılar