gece modu

İnsanlardan buz gibi so......

Bu sayfada Cahit Külebi ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Cahit Külebi şöye başlamıştır: İnsanlardan buz gibi soğudum, işte yalnız sen varsın. Öyle halsizim ki hiç sorma, anlarsın....

Cahit Külebi Sözü

Aşağıda Cahit Külebi sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İnsanlardan buz gibi soğudum, işte yalnız sen varsın. Öyle halsizim ki hiç sorma, anlarsın. / Cahit Külebi

Bu sözü beğendiyseniz Cahit Külebi hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Olması Gerken Şeylerin Adını İyilik Yapmak Koymuşlar
Sagopa Kajmer Sözleri
Aşk, iki bedende yaşayan bir tek ruhtan oluşur.
Aristoteles Sözleri
Geçmişte yaşadıkları için kendini suçlu ve günahkar hisseden biri, kefaret ödemek ister, yolunda gitmeyen bir hayata kendini mahkum eder ve cehennemini yaşar şu yalan dünyada.
Cem Keçe Sözleri
Eğer kalbiniz temizse, herkes sevme mesafesindedir!
Metin Üstündağ Sözleri
Boşveremedim ki, acıları dolu dolu yaşamam ondandır.
Zata Sözleri
Kime sorsam 'ben senin mutluluğunu istiyorum' dedi, ne kastınız vardı mutluluğuma anlamadım gitti.
Özdemir Asaf Sözleri
Yalancılar ve iki yüzlüler, beyinsizler ve körler, burjuvazi ve yandaşları,genellikle özgürlük, genellikle eşitlik ve demokrasi konusundaki boş sözleri ile halkı aldatmak isterler. İnsanlara şunu söylüyoruz: Yalancıların maskelerini kaldırın, körlerin gözlerini açın!
Lenin Sözleri
Adamın biri: 'bana nasihat edin. Deyince imam (aş): 'kabul eder misin?' Diye sordu. O adam: evet, kabul ederim. Dedi. İmam şöyle buyurdu: sabri kendine yastık et, fakirlikten çekinme, şehvetleri (lezzetleri) terket, heva ve hevese muhalefet et ve bil ki, allah'ın gözünden uzaklaşamazsınız. Öyleyse nasıl bir halde olacağına dikkat et.
İmam Muhammed Taki Sözleri
Dünyanın tüm iletişim imkanlarına sahip olabiliriz, ama hiç bir şey, hiç ama hiç bir şey, insanoğlunun bakışının yerini tutamaz.
Paulo Coelho Sözleri
Bir zamanlar öylesine saftım ki; yüksek mevkilerde oturan, iyi evlerde yaşayan, öğrenim görmüş ve bankalarda hesapları olan insanları saygı değer kimseler sanırdım.
Jack London Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)