gece modu

Hiç kaybetmemek, aslınd......

Bu sayfada Sedat Balun ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Sedat Balun şöye başlamıştır: Hiç kaybetmemek, aslında kaybetmenin en devasasıdır. Yitenlerle anlam kazanır, derinleşir hayat. Ara bir mutlaka kaybetmeli insan....

Sedat Balun Sözü

Aşağıda Sedat Balun sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hiç kaybetmemek, aslında kaybetmenin en devasasıdır. Yitenlerle anlam kazanır, derinleşir hayat. Ara bir mutlaka kaybetmeli insan. / Sedat Balun

Bu sözü beğendiyseniz Sedat Balun hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Tamam, beni sevmesin; ama hiç kimse ona dokunmasın.
Can Dündar Sözleri
En solo yalnızlığındayım yine. Yine kendimden çalıyorum!
Emre Karataş Sözleri
333 milyar dolar gibi seksi bir rakam bıraktım Türkiye'nin dış ticaretine. Seksi rakamları severim. Aganigi naganigi de benim buluşumdu.
Kürşad Tüzmen Sözleri
Mutluluk bir idealdir, hayal gücünün ürünüdür zira.
Marquis de Sade Sözleri
Müzik Allah'ın dilidir.
Mevlana Sözleri
İnsan, özgür olduğu sürece insandır.
Turan Dursun Sözleri
Özgüvenin azaldığı yerde kibir yükseliyor. İçeride zayıflık arttıkça dışarıda gösteriş çoğalıyor. Sözcüklerle, yürüyüşle, maskelerle güçlü olunmuyor. Kollarını açıp, sonuçlara kilitlenmeden, gülümsemeni silmeden, korkularından eksiklerinde utanmadan, kaçmadan, saklanmadan, senden beklenen değil 'sen' olduğunda özgüven ve sadelik ışıklarını saçıyor.
Aret Vartanyan Sözleri
Eğitim şeyi ne zannediyorsun ki? Okulda insanın asıl öğrenmesi istenen, anlatılan dersler değil ders anlatılırken susması gerektiğidir. Erzurum'da da bu işin kralının yapılacağından emindim.
Alper Canıgüz Sözleri
Özgür basın iyi ya da kötü olabilir, ama özgürlük olmayınca basın ancak ve ancak kötü olacaktır.
Albert Camus Sözleri
Endişe, negatif duadan başka hiç bir şey değildir.
Darel Rutherford Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)