gece modu

Beni mahveden şey; bana......

Bu sayfada Victor Hugo ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Victor Hugo şöye başlamıştır: Beni mahveden şey; bana yalan söylemiş olman değil, sana bir daha inanmayacak olmamdır....

Victor Hugo Sözü

Aşağıda Victor Hugo sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Beni mahveden şey; bana yalan söylemiş olman değil, sana bir daha inanmayacak olmamdır. / Victor Hugo

Bu sözü beğendiyseniz Victor Hugo hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Öle bir yarım yamalaklığımız var ki, bizim dramımız, bizim trajedimiz, akıl almaz bir biçimde gelişiyor. Ayrıca, bir trajedinin içinde olduğumuzun farkında bile değiliz. Çok güzel yaşayıp gittiğimizi sanıyoruz.
Oğuz Atay Sözleri
Uyuyunca rüya, uyanınca riya görüyoruz!
Tolga Akpınar Sözleri
Köşeye sıkışan zayıf biri güçlü birinden çok daha tehlikelidir.
Agatha Christie Sözleri
Bütün düşünce ferinizi elinizde yapmakta olduğunuz işin üzerine odaklayın. Güneş ışınları bir noktaya odaklanmadan önce orayı tutuşturamaz.
Alexander Graham Bell Sözleri
Salaklık bulaşıcıdır.
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri
Yaşam üzerine fazla geldiği zaman onu zorlama, biraz duraksa, neler olup bittiğine anlam verme. Mutlaka yanlış bir şey oldu ve düşüncelerin ile dileklerin aynı orantıda değildi. Ve varlığın ile buluşamadı. Sorun yok, sadece bekle. Güneş doğacaktır, çimler yeşerecektir, çiçekler açacaktır, rüzgar esecektir. Ve yağmur yağacaktır, zorlamaya gerek yoktur. Olması gereken kendiliğinden olur. İzlemene devam et, şahitlik güzeldir. Hem olayın dışındasındır hem de içinde. O bir dengedir, o anlamlıdır, şahit ol, tanık ol, olan ile bütünleş. Güzellik olanların içinden filizlenecektir; zorlamaya gerek yoktur. Olması gereken kendiliğinden olur!
Neyzen Tevfik Sözleri
Keşfedildikten sonra gerçekleri anlamak kolaydır. Mühim olan keşfetmektir.
Galileo Galilei Sözleri
Sadece kendi içsel etkilerinden özgür kalabilmiş insan, dış etkilerin altına düşer.
George Gurdjieff Sözleri
Duygularını anlayıp yönetebilen insan yaşamının efendisidir.
Doğan Cüceloğlu Sözleri
Amaç, hiç kimsenin görmediği bir şeyi görmek değildir. Herkesin gördüğü bir şey hakkında, kimsenin henüz düşünmediği bir şeyi düşünebilmektir.
Erwin Schrödinger Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)