Asla pişman olmayın! Eğer sonucu iyiyse, mükemmel. Eğer sonucu kötüyse bu bir...

Victoria Holt

Victoria Holt söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Victoria Holt, sözü şöyle başlamaktadır: Asla pişman olmayın! Eğer sonucu iyiyse, mükemmel. Eğer sonucu kötüyse bu bir...

Sponsorlu Bağlantılar
Victoria Holt Sözleri
Asla pişman olmayın! Eğer sonucu iyiyse, mükemmel. Eğer sonucu kötüyse bu bir tecrübedir.
Victoria Holt
Başkaları, bunları da okudu.
John Fowles Sözleri
Yoksul bir ülkede yurtseverlik, eğer o ülke zengin ve güçlü olsaydı insanın kendi ülkesinin en iyi olduğuna inanmaktır. Zengin bir ülkede yurtseverlik, o ülke zengin ve güçlü olduğu için insanın kendi ülkesinin en iyi olduğuna inanmaktır.
John Fowles
Mustafa Kemal Atatürk Sözleri
Gençler, cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile, insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız.
Mustafa Kemal Atatürk
II. Abdülhamit Sözleri
Kürt ağalarının bazılarının çocuklarını, İstanbul'a getirip memuriyete yerleştirdiğim için tenkit edildiğimi biliyorum. Senelerdir Hıristiyan Ermeniler nazır [bakan] mevkilerini işgal etmişlerdir. Bundan sonra da kendi dinimizden olan Kürtleri kendimize yaklaştırmakta ne gibi bir zarar olabilir.
II. Abdülhamit
James Baldwin Sözleri
Ruhuma eziyet eden şeylerin beni, yaşayan ve yaşamış olan herkese bağlayan şeylerin ta kendisi olduğunu kitaplardan öğrendim.
James Baldwin
Rihanna Sözleri
Doğaçlama takıl. Planlar asla işe yaramaz.
Rihanna
Sponsorlu Bağlantılar