Tek bir kişinin yokluğu, çevrendeki tüm çokluğu hiç yapar....

Adele

Adele söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Adele, sözü şöyle başlamaktadır: Tek bir kişinin yokluğu, çevrendeki tüm çokluğu hiç yapar....

Sponsorlu Bağlantılar
Adele Sözleri
Tek bir kişinin yokluğu, çevrendeki tüm çokluğu hiç yapar.
Adele
Başkaları, bunları da okudu.
Daniel Goleman Sözleri
Eğer her şeyi bilinçli olarak yapsaydık korkunç bir durumda olurduk.
Daniel Goleman
Ali Lidar Sözleri
Gerçek aşk, hiçbir şey yapmamaktır. bir şeyler yapmak kolay; aramak, ağlamak, yalvarmak, kızmak, yalan söylemek, dünyayı yerinden oynatmak. zor olan bunların hepsini yapmaya gücün yetecekken hiçbir şey yapmamaktır. beklemektir zor olan, herhangi bir beklentiye sığınıp yaslanmadan beklemek. hiçbir şey ummadan, hiçbir şeyi değiştirmeye kalkmadan, gücünü sadece masumiyetten alan ve sabırla beslenen.
Ali Lidar
Jaroslav Hasek Sözleri
Şu deliler akıl hastanesine kapatıldıkları için neden o kadar öfkelenirler, akıl sır erdiremem. Çok canın çekerse, çırılçıplak soyunup yerlerde sürünebilir, çakallar gibi uluyabilir, iyice tepen atarsa önüne geleni ısırabilirsin. Bütün bunları sokağın ortasında yapmaya kalksan, millet hayretten donakalır, küçük dilini yutar; oysa böyle şeyler orada son derece doğal karşılanır. Dilersen Tanrı Baba olursun, dilersen Meryem Ana, Papa, İngiltere kralı, İmparator hazretleri ya da Aziz Venseslas. Sosyalistlerin bile düşleyemeyecekleri bir özgürlük vardır orada.
Jaroslav Hasek
Ahmet Şerif İzgören Sözleri
Zeka, yumurta kapıya geldiğinde mazeret bulmak değildir.
Ahmet Şerif İzgören
Napolyon Sözleri
Herkesi dinlerim ama kendi doğru bildiğimi yaparım.
Napolyon
Sponsorlu Bağlantılar