gece modu

İdeal yaşam, az arkadaş......

Bu sayfada Humphry Davy ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Humphry Davy şöye başlamıştır: İdeal yaşam, az arkadaşı ama birçok tanıdığı olandır....

Humphry Davy Sözü

Aşağıda Humphry Davy sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İdeal yaşam, az arkadaşı ama birçok tanıdığı olandır. / Humphry Davy

Bu sözü beğendiyseniz Humphry Davy hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Çatabilirsen önce fikirlerime cat; sonra bana.
Michel de Montaigne Sözleri
Affetmek büyüklük, unutmak alçaklıktır.
Sedat Peker Sözleri
Başkalarını bilmek zeka, kendinizi bilmeniz gerçek bilgeliktir.
Lao Tzu Sözleri
Seven, sevdiğinin yanındayken dinlenir.
Leonardo da Vinci Sözleri
Yetişkin olmaktan vazgeçiyorum. Yoruldum yetişkinliğin kurutulmuş pınarlarında, koşullu sevinç avcılığı yapmaktan. Aşk cimrisi, aşk kabızı insanlarla birarada yaşamaktan.
Buket Uzuner Sözleri
Noel ve yılbaşı üzerimize doğru geliyor yine. O mide bulandırıcı ikili. Televizyon mağaralarından çıkan bütün o kalabalık. Aile toplantıları. Hiçlik, sahte sarhoşlar, sahte gülümsemeler, sahte insanlar. Bir şekilde atlatırız umarım, bir kez daha.
Charles Bukowski Sözleri
Şahsi düşüncelere, kaprislere kapılarak beceriksiz, kabiliyetsiz adamları iş başına getirmeyiniz. Bütün şirketler kabiliyetli insanların omuzlarında yükselmektedir. Bugün çalıştığımız ford, siemens, general electric gibi müesseseler en büyük misaldır.
Vehbi Koç Sözleri
İnsanların olmaya korktukları şey olursanız, onların hayranlığını kazanırsınız.
Chuck Palahniuk Sözleri
Hangi ülkede biri ölünce sokakta insanları 1 dakika durduruyorlar? İnsan hakkına aykırı değil mi bu! Biz aynı fabrikadan çıkmış tuğla mıyız? Ben farklı düşünüyor olamaz mıyım?
Kadir Mısıroğlu Sözleri
'Aşk' a arkanı dönme, lakin 'Aşk' mıknatıs gibidir, yüzün dönükken ne kadar hızlı çekerse, arkan dönükken bir o kadarda hızlı iter.
Murat Keçeci Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)