gece modu

Kariyer yapmak harika! ......

Bu sayfada Marilyn Monroe ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Marilyn Monroe şöye başlamıştır: Kariyer yapmak harika! Ama soğuk gecelerde kariyerinize sarılıp yatamazsınız....

Marilyn Monroe Sözü

Aşağıda Marilyn Monroe sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kariyer yapmak harika! Ama soğuk gecelerde kariyerinize sarılıp yatamazsınız. / Marilyn Monroe

Bu sözü beğendiyseniz Marilyn Monroe hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Tevbe'den maksad günahı bilip yapmamaktır. Amel-i salihte bulunmaktan maksad, kendini beğenmemektir. Şükürden maksad, aczini itiraf edip kulluğu bilmektir.
Hz Ömer Sözleri
Sensizliğin, sürekli seni hatırlatmasından bahsediyorum.
Ahmet Ümit Sözleri
Bir halkın insan haklarını inkar etmek demek, insanlığını reddetmek demek.
Nelson Mandela Sözleri
Bir kadınla uyanmaya benzer, bir şehri günün ilk ışıklarıyla görmek.
Can Dündar Sözleri
Yalnızlık müziğin bile seni dinlemesidir. Yalnızlık İnsanın kendine mektup yazması. Ve dönüp dönüp onu okuması. Yalnızlığın da ötesidir.
Özdemir Asaf Sözleri
Anadolu'nun asilleri bu toprakların vatanlaştırılmasında öncü rolü oynayan kimlerse hep onlar olmuştur. Anadolu'nun vatanlaştırılması ile işlâmlaştırılması yüzyıllar boyunca at başı giden iki eğilim olmuştur. Bu bakımdan istiklâl harbi ve cumhuriyetin ilâni istisna değildir. Söz konusu eğilimlerin yan yana ve birbirlerine güç aktaran, birbirlerinden güç devşiren unsurlar oluşu hem istiklâl harbinde ve hem de cumhuriyetin ilânında gerçekleşmiştir. Biz türkler topraklarımıza mahsus asaleti bu iki eğilimin kesiştiği noktalarda belirginleşen davranışlarda arıyoruz. Beklediğimiz kesişme beklediğimiz asilleri getiriyor. Nerede vatanlaştırma ve işlâmlaştırma birbirinden uzak düşüyorsa orada asaletin kaybolduğunu gözlüyoruz. Bir insanın asaletini kaybetmesi de bu iki eğilimi birbirinden kopardığı, bu eğilimleri çıkar kapısı haline getirmesiyle gerçekleşiyor.
İsmet Özel Sözleri
Okumanın sonu, düşünceyi, karşısına çıkan bütün şeyler üzerine, sağlam ve doğru hükümler verecek şekilde idare etmek olmalıdır.
Rene Descartes Sözleri
İnsanın en büyük zalimi kendisidir.
Ömer Sevinçgül Sözleri
Mutluluk bir espriydi. Ve biz hiç gülmedik.
Serkan Özel Sözleri
Hain güvercin! Papatyamı kalbimden söküp almak bu kadar kolay mıydı?
Şahin Babat Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)