gece modu

Anne karnına sığarken d......

Bu sayfada Can Yücel ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Can Yücel şöye başlamıştır: Anne karnına sığarken dünyaya neden sığmadığını ve en sonunda bir metrekarelik yere sığmak zorunda kalacağını farketmeli insan....

Can Yücel Sözü

Aşağıda Can Yücel sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Anne karnına sığarken dünyaya neden sığmadığını ve en sonunda bir metrekarelik yere sığmak zorunda kalacağını farketmeli insan. / Can Yücel

Bu sözü beğendiyseniz Can Yücel hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kendi elimizle cehenneme çevirdik kendi içimizi.
Sezai Karakoç Sözleri
Eğer geri çekilemiyorsan, tam gaz ileri git.
John Verdon Sözleri
İnsanlık ve dünyanın gidişatını beğenmeyenlerdenseniz bu konuda ne yapıyorsunuz bir bakın. Kendinize dönün. Başkasına ne yapacağını söylemek en kolayıdır. Ben şahsen artık en uç noktadayım. Geriye kalan en son iyi insan aranıyor ve bulunamıyorsa, bu kişi insanlığın kurtulması için tek çözümse o kişi neden ben veya sen olmasın? Sürüden çıkmak vakti ne zamandır?
Eddi Anter Sözleri
Hiçbir köpek görmedim ki, başka bir köpeğin karşısında baş egsin.
Muhammed İkbal Sözleri
Hayatımın önümde hiçbir yere gitmeyen uzun bir yol gibi uzayıp gittiğini hissettim.
Arthur Golden Sözleri
İnanan kişi, işlerini Allah emretti diye yapar. İnanmayan ise, mücadele ve gösteriş olsun diye yapar. Böyle inatçı kişilerin başlarına toprak saç.
Mevlana Sözleri
Birleşme bir ilkedir. Proton elektronla birleşir, atomlar birleşerek karmaşıklıkları artar, birleşerek moleküller yaparlar, amip amiple birleşir, erkek dişiyle birleşir, akıl akılla birleşir, ülke ülkeyle.. Varoluş birleşmiş olmaktır. Olmak birleşmektir. Ve varlık ne denli yüksek olursa birleşme o kadar fazla olur.
John Fowles Sözleri
Nereye gittiğimi bilmiyorum fakat 'kendi' yoluma gittiğimi biliyorum.
Carl Sagan Sözleri
Kim gaza yapmadan ve içinde gaza yapma isteğini konuşturmadan ölürse, münafıklıktan bir çeşit üzere olur.
Hz Muhammed Sözleri
İncilde yazdığı gibi, tanrı insanı tasarlayıp yaratmadı. 'Hristiyanlığın esasları'nda gösterdiğim gibi, insan tanrıyı tasarlayıp yaratmıştır.
Ludwig Andreas Feuerbach Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)