Unutmayın ki, dünyada en korkunç şey, ümidi kaybetmektir....

Sabahattin Ali

Sabahattin Ali söylediği en güzel sözlerden birisini okumak üzeresiniz. Sabahattin Ali, sözü şöyle başlamaktadır: Unutmayın ki, dünyada en korkunç şey, ümidi kaybetmektir....

Sponsorlu Bağlantılar
Sabahattin Ali Sözleri
Unutmayın ki, dünyada en korkunç şey, ümidi kaybetmektir.
Sabahattin Ali
Başkaları, bunları da okudu.
Emre Kalcı Sözleri
Alışmak için, uzaklara gidip bir daha geri dönmeyecek bütün kuşları besliyorum.
Emre Kalcı
Stefano E. D'Anna Sözleri
Düşünceler her düzeyde daima yaratıcıdır. Düşünmek senin düşleme yolunun bir parçasıdır ve kaderini biçimlendirmede en önemli etkendir. Kendinizi gözlemleyin ! Kendinizi titizlikle irdeleyin! Varlığınızın en karanlık köşelerine kadar girin! Her türlü şüphe ve korkunuzu, daha yüreğinizde filizlenmeye başladığı o ilk anda kendi ellerinizle boğun. Gerekirse kendinize karşı zor kullanın. Kendinize mutluluk, huzur ve netlik yükleyin. Dışınızdaki dünyanın koşulları sizi mutsuz edemez, ama sizin mutsuzluğunuz dünyadaki tüm sefaletlerin kaynağını yaratır.
Stefano E. D'Anna
Ali Lidar Sözleri
Uyumamıştım iki gecedir, sıcak bir yatak gibi baktın bana. Sen bana bakarken, ben ömrümün en güzel dersini anlattım en sevimli şarkısını söyledim en görkemli kitaplarını okudum.
Ali Lidar
Fernando Pessoa Sözleri
Kuş, ayaklarını yere sağlam basarak havalanır.
Fernando Pessoa
Yalçın Küçük Sözleri
Bana bugüne kadar binbir türlü şey söylendi. Hayatta en çok hoşuma giden şey de bana ?deli' denmesidir. Hele ?deli çocuk' denirse daha da hoşuma gider. Doğan avcıoğlu ise ?yalçın, dehayla delilik arasında gidip geliyor' demişti.
Yalçın Küçük
Sponsorlu Bağlantılar