gece modu

Bir şeyin içindeysen di......

Bu sayfada Eddi Anter ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Eddi Anter şöye başlamıştır: Bir şeyin içindeysen dişini göremezsin, kalp seni göremez ancak hisseder. Bir bütünün, büyük bir oluşun parçası olduğunu bilir. Bir hücre hem tümün he...

Eddi Anter Sözü

Aşağıda Eddi Anter sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Bir şeyin içindeysen dişini göremezsin, kalp seni göremez ancak hisseder. Bir bütünün, büyük bir oluşun parçası olduğunu bilir. Bir hücre hem tümün hem de birimin bilgisini taşır. Kendisi olma ve bütüne ait olma hissi vardır. İnsanoğlu neden bunu anlamamakta ısrar eder? / Eddi Anter

Bu sözü beğendiyseniz Eddi Anter hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Gözlerin bir nehirdir senin. En güzel nergisler orada biter.
Adem Özbay Sözleri
Bu toprağı Türk'ün kanı yoğurdu, annem beni bu günler için doğurdu.
Süleyman Nazif Sözleri
İnsanların bedelini yaşamlarıyla ödedikleri şeyler ne değersizdir.
Platon Sözleri
Doğa ile bağınızı kaybederseniz, insanlık ile bağınızı kaybedersiniz. Doğa ile hiçbir ilişkiniz yok ise, zamanla katile dönüşürsünüz; yavru fokları, balinaları, yunusları, insanları çıkar için, ?spor? olsun diye, yiyecek için ya da bilgi için öldürürsünüz. O zaman doğa sizden korkar, güzelliklerini geri çeker. Ağaçlar arasında uzun yürüyüşlere çıkabilir, hoş mekanlarda kamp yapabilirsiniz, ama yine de katilsinizdir, dolayısıyla doğa ile dostluğunuzu kaybedersiniz. Doğa ile dostluğunuzu kaybettiğinizde, artık her şey ile ilişkinizi yitirirsiniz, karınız ile ilişkinizi yitirirsiniz, kocanız ile ilişkinizi yitirirsiniz.
Jiddu Krishnamurti Sözleri
İnsanı olgunluğa götüren en hızlı at ıstıraptır.
Eckhart Tolle Sözleri
Hayat, kitaba sığmayacak kadar geniştir.
Ahmet Haşim Sözleri
Ne umut korkudan vazgeçebilir, ne de korku umuttan.
Baruch Spinoza Sözleri
Herkesin kendine göre birtakım dertleri vardır, ama bu kiminde gramladır, kiminde kiloyla.
Miguel de Cervantes Sözleri
Alışmak farkındalığın yokluğudur.
Eddi Anter Sözleri
Yeteneklerin en fazla geliştiği zaman, insanın bütün bir dünyayı karşısına aldığı zamandır.
Mary Wollstonecraft Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)