gece modu

Yazık ki insanoğlu öğre......

Bu sayfada Eddi Anter ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Eddi Anter şöye başlamıştır: Yazık ki insanoğlu öğretmeyi meziyet, öğrenmeyi eziyet sanıyor....

Eddi Anter Sözü

Aşağıda Eddi Anter sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yazık ki insanoğlu öğretmeyi meziyet, öğrenmeyi eziyet sanıyor. / Eddi Anter

Bu sözü beğendiyseniz Eddi Anter hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
İşinizin başkalarının yapmasını beklemeyin. Söylemek istediğim şey, zekice ve keskin olarak istemeyi öğrenmenizdir. Sonucu tanımlamanıza ve ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde istemeyi öğrenin. Zekice ve kesinlikle istemenin beş temel prensibi vardır.
Tony Robbins Sözleri
Özgürleşmek kadar, başka hiçbir araç insanı yüceltmez.
Halis Yeşil Sözleri
Beni öldürüyorsun, git. Kalmasın sende kahrım,kalmasın derdim bakma git kafamı yumruklayıp ardınşira ağlarsam namerdim..
Yusuf Hayaloğlu Sözleri
Tanrı bile herkes tarafından sevilmezken, benim şansım ne ki?
Ronaldo Sözleri
Ahmaklar, sarhoşlar ve amerika için özel bir ilahi adalet var.
Otto Von Bismarck Sözleri
Ey oğul! Her şeyin hayırlısı olan orta yolu tercih et.
Lokman Hekim Sözleri
Endişe, aşkın en büyük katili oysa.
Anais Nin Sözleri
Zirvelerde kartallar da bulunur, yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir.
Cenap Şahabettin Sözleri
Dost diye sarıldım bağrım kanadı, ızdırap aradım gönlüm ağladı, vurdu süründürdü felek tokadı, ömrüme verilen bu ceza niye.
Müslüm Gürses Sözleri
Anarşi insan aklının dinin hakimiyetinden; insan bedeninin mülkiyetin hakimiyetinden kurtarılmasının, hükümetin kısıtlama ve prangalarından kurtulmanın taraftarıdır.
Emma Goldman Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)