gece modu

Kendim için talep ettiğ......

Bu sayfada Kemal Sayar ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Kemal Sayar şöye başlamıştır: Kendim için talep ettiğim hakları, ötekine de, hiç cömertlik taslamadan verebiliyorsam bir vicdanım var demektir....

Kemal Sayar Sözü

Aşağıda Kemal Sayar sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kendim için talep ettiğim hakları, ötekine de, hiç cömertlik taslamadan verebiliyorsam bir vicdanım var demektir. / Kemal Sayar

Bu sözü beğendiyseniz Kemal Sayar hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Zalim adamı kolayca tanıyabilirsin. Sinemada ağlar.
Graham Greene Sözleri
İnsanı yaşı değil, yaşadıkları büyütürmüş.
Refik Halit Karay Sözleri
Britney Spears gibi vücudumu sergileyerek değil, müziğimle gündeme gelmek istiyorum.
Avril Lavigne Sözleri
Evlilik genellikle salt ekonomik bir düzenlemedir, kadına süresi ömür boyu olan bir sigorta poliçesi sağlar, erkeğe de kendi türünü devam ettirmesini sağlayacak tatlı bir oyuncak. Yani evlilik ve bu yolla sağlanan eğitim düzeneği, kadını asalakça, bağımlı olarak ve çaresiz bir hizmetkarmış gibi sürdüreceği bir hayata hazırlarken, erkeğe bir insanın hayatını tapulu mülkmüş gibi sahiplenme hakkını tanır.
Emma Goldman Sözleri
Her şey tam bir kabus gibi; neyin gerçek neyin hayal olduğunu ayırt etmekte güçlük çekiyorum.
Suzanne Collins Sözleri
Özgürlük hiçbir zaman verili değildir, her zaman tehdit altındadır. Mutlak belirlilik, her defasında da, özgürlük yoksunluğudur.
Adorno Sözleri
Her insanın zihni verimlidir; önemli olan oraya ne tür tohum ekildiğidir.
Don Miguel Ruiz Sözleri
Önemli olan zamana bırakmak değil, zamanla bırakmamaktır.
Nazım Hikmet Sözleri
Yapacağımız her hareketten önce ciddi olarak düşünmeye başlasak, vereceği sonuçları önceden kestirmeye çalışsak, önce kesin sonuçları, sonra olası sonuçları, sonra raslantısal sonuçları, daha sonra da ortaya çıkması düşünülebilecek sonuçları düşünmeye kalksak, alnımıza bir şey geldiğinde, bulunduğumuz yerde çakılır, hangi yöne olursa olsun bir adım bile atamazdık.
Jose Saramago Sözleri
Zamanını seninle geçirmekle ilgilenmeyen biriyle zamanını harcama.
Gabriel Garcia Marquez Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)