gece modu

Yamyamlığın çöküşünü mü......

Bu sayfada Stanislaw Jerzy Lec ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Stanislaw Jerzy Lec şöye başlamıştır: Yamyamlığın çöküşünü müjdeliyorum; artık insan insandan tiksiniyor....

Stanislaw Jerzy Lec Sözü

Aşağıda Stanislaw Jerzy Lec sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yamyamlığın çöküşünü müjdeliyorum; artık insan insandan tiksiniyor. / Stanislaw Jerzy Lec

Bu sözü beğendiyseniz Stanislaw Jerzy Lec hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Sen Ruanda mı olmak istiyorsun, buyur ol.
Recep Tayyip Erdoğan Sözleri
Nasıl istersen öyle yap. Ben de zaten tek başıma kalmak istiyordum.
Miguel de Cervantes Sözleri
Beyin temas etsin, sen dokunma.
Zata Sözleri
Yıllar günler gibi geçti gider; nerde o eski dertler, sevinçler? Belaya aldırmaz aklı olan: bu da her şey gibi geçer, der.
Ömer Hayyam Sözleri
Yurtdışındaki insanımız bizden imam ve öğretmen istiyor. Bu iki esas evde öğrenilir. İslam'da hacı-hoca yoktur. Bunlar yanlış şeylerdir.
Tuncer Kılınç Sözleri
Mâsum, küçücük bir taşın beresi üzerine flaşter yapıştırmak ne demek? Haklı, koca bir güllenin yere sereceği leşinin üstünü örtecek kanlı kefenden ne haber?
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri
Rock her zaman şeytanın müziği olmuşdür.
David Bowie Sözleri
İlim bil, irfan bil, söz bil.
Şeyh Edebali Sözleri
Şehadet ederim ki' allah'tan başka bir ilah yoktur; tektir ve ortağı yoktur.bu kelimenin tevili ihlaştır. Tevhid anlayışı bütün kalblere yerleştirilmiş ve fikir, ilahi ayetlerin azametli nuruyla aydınlanmıştır, öyle bir allah ki gözler o'nu göremez, diller o'nu olduğu gibi vasfedemez ve akıllar nasıllığını ölçemez.
Hz Fatma Sözleri
Küçüklerimize merhamet etmeyen, büyüklerimize saygı göstermeyen bizden değildir.
Hz Muhammed Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)