gece modu

Küçük, basit insanlar, ......

Bu sayfada Stefan Zweig ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Stefan Zweig şöye başlamıştır: Küçük, basit insanlar, kendileri gibi aynı kadere boyun eğenlere alçak gönüllü bir özgürlüğü hoş görmezler de, bir prense koca bir serveti hoş görürle...

Stefan Zweig Sözü

Aşağıda Stefan Zweig sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Küçük, basit insanlar, kendileri gibi aynı kadere boyun eğenlere alçak gönüllü bir özgürlüğü hoş görmezler de, bir prense koca bir serveti hoş görürler. / Stefan Zweig

Bu sözü beğendiyseniz Stefan Zweig hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Bir kral felaketin altında inlememelidir.
Napolyon Sözleri
Ben aşksız insanlar görüyorum. Günahı dahi aşkla işleyiniz.
Fethi Gemuhluoğlu Sözleri
Çiçekleri koparıp, otları sulayarak karınızı arttıramazsınız.
Peter Lynch Sözleri
Siz de çaresiz bir halde, asla yaşayamadığınız bir hayatın yasını tutmuyor musunuz?
Irvin Yalom Sözleri
Gerçek yalnızlık sadece kendinizden vazgeçtiğinizde mümkündür ve sesinizden hiçbir iz kalmadığında, kendi kendinize yabancı olduğunuzda.
Luigi Pirandello Sözleri
Eğer etrafınız düşük bilinçle kuşatılmışsa, bireysel anlayışınıza güvenmek size daha yararlı olacaktır. Yüksek bilinçle kuşatıldığınızda ise teslimiyetten daha büyük yarar görürsünüz. Dünyadaki yüksek bilinçli insanlarla birlikte olmaya çalışmak akıllıcadır.
Donald Walsch Sözleri
Biliyorum sana giden yollar kapalı.
Cemal Süreya Sözleri
Sabırla sükun daima birlikte gelmez.
Halide Edib Adıvar Sözleri
Tek bir dünya, tek bir hakikat, tek bir tanrı, tek bir kanun vardır.
Marcus Aurelius Sözleri
Susmalıyım belkide! Kefenleyip tüm kelimeleri,cümleleri, öylece mısraları gömmeliyim. Ne sahibim bu yerde! nede kiracı! Sadece bir ömürlük misafirim ben.Yüregimiz kıymet bilene emanet.
Mevlana Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)