gece modu

Siyah olan ben, beyaz o......

Bu sayfada Stefan Zweig ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Stefan Zweig şöye başlamıştır: Siyah olan ben, beyaz olan ben'in yapacağı her hamleyi heyecanla bekliyordu....

Stefan Zweig Sözü

Aşağıda Stefan Zweig sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Siyah olan ben, beyaz olan ben'in yapacağı her hamleyi heyecanla bekliyordu. / Stefan Zweig

Bu sözü beğendiyseniz Stefan Zweig hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Nefret ettiğim iki şey arasında seçim yapmak zorundayım - ya aklımın tiksindiği düşleri seçeceğim ya da duyularımı dehşete düşüren eylemi; başka bir deyişle, hamurumda hissedemediğim eylem ya da şimdiye kadar hiç kimsenin mayasında olmayan düş. Sonuç olarak her ikisinden de nefret ettiğime göre tek çare seçim yapmamak, ama bazen ya düş kurmaya ya eyleme geçmeye mecbur kalıyorum ki, o zaman da ikisini birbirine karıştırıyorum.
Fernando Pessoa Sözleri
PHP diş fırçanız kadar heyecan verici. Her gün kullanırsınız, işini yapar, basit bir araç, ne olmuş? Kim diş fırçalarıyla ilgili okumak ister ki?
Rasmus Lerdorf Sözleri
Gerçek inananlarsanız, kader size gerçek yolu gösterecektir.
Jimi Hendrix Sözleri
Bir saatlik, bir günlük hürriyet, tutsaklık altındaki ölümsüzlüğe bedeldir.
Joseph Addison Sözleri
En zoru da; yüreğinde söyleyemeyeceğin sözlerin kalmasıdır..
Elif Şafak Sözleri
Katı yürekli insanlardan tiksindiğim kadar hiçbir şeyden tiksinmedim.
Albert Camus Sözleri
Utanç gençlerin süsü, yaşlıların yüz karasıdır.
Aristoteles Sözleri
En güzel şiir matematiktir. Yeryüzünde şimdiye dek iki kere iki dört eder'den daha güzel bir dize yazılmamıştır sanırım..
Aziz Nesin Sözleri
Bu dünyanın gerçek mantığı olasılıkların hesabıdır.
James Clerk Maxwell Sözleri
Bu dünyayı kutlayarak, dans ederek, şarkı söyleyerek, müzikle, meditasyonla, sevgi ile değiştirebiliriz. Mücadele ile değil.
Osho Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)