gece modu

Hayatımdaki ben gibiydi......

Bu sayfada Servet Saygınoğlu ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Servet Saygınoğlu şöye başlamıştır: Hayatımdaki ben gibiydin. Senin gözünde her şey yolundaydı. Oysa ben. Ben kendime geç kalırdım....

Servet Saygınoğlu Sözü

Aşağıda Servet Saygınoğlu sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Hayatımdaki ben gibiydin. Senin gözünde her şey yolundaydı. Oysa ben. Ben kendime geç kalırdım. / Servet Saygınoğlu

Bu sözü beğendiyseniz Servet Saygınoğlu hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kuşlar yükseklerde uçuşuyor, ne hissettiğimi biliyorsun. Gökte güneş, ne hissettiğimi biliyorsun. Kirazkuşları süzülüyor, ne hissettiğimi biliyorsun. Yeni şafak, Yeni gün, Yeni hayat benim için, Ve güzel hissediyorum.
Nina Simone Sözleri
Işığı önüne al yürü. Gölgen arkandan ister gelsin ister gelmesin.
Arif Nihat Asya Sözleri
Kahramanca can vermek yeteneksiz kişilerin ünlü olabildikleri tek yoldur.
George Bernard Shaw Sözleri
Nefret küf hastalığı gibidir. İçine düşünce içten içe çürümeye başlarsın. Bir an gelir ki; içi oyulmuş, bir yere dayanması gereken bir çınar ağacı gibi olursun. Ve seninle ilgilenecek birilerini bulmak zorunda kalırsın. İşte o zaman nefret sana sevgisizlik ve ilgisizlik olarak geri döner. Artık yaslanacak hiçbir yerin yoktur.
Naşide Gökbudak Sözleri
Geçmişe dönüp bakacağım diye, boynunuzun tutulduğuna değmez inanın.
Murathan Mungan Sözleri
İçinizdeki çocuk yaşıyorsa, yaşlanmıyorsunuz demektir.
Anooshirvan Miandji Sözleri
Karınıza ve çocuklarınıza vakit ayırın. Ne kadar yoğun programınız olursa olsun, karınıza ve çocuklarınıza zaman ayırmalısınız. Bu bir zorunluluk değil bir zevktir.
Sakıp Sabancı Sözleri
Kendi yolculuğumu yapmak için buradayız; bu yolculukta kendimiz olabilme cesaretini bulmamız kolay değildir, ama kendimiz olmadan yaşamımızdaki hiçbir şey anlamını bulamaz.
Doğan Cüceloğlu Sözleri
Ben seni er ya da geç affederim ama toprak ne yapar bilmiyorum...
Emre Karataş Sözleri
Kalbinde, halka karşı şefkat ve sevgi hissi uyandır, onlara iyi davran.
Hz Ali Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)