gece modu

Çağdaşlaşmak isteyen bi......

Bu sayfada Server Tanilli ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Server Tanilli şöye başlamıştır: Çağdaşlaşmak isteyen bir toplum için gerekli din, bilimdir. Bilim ile din bağdaşmaz; bağdaştırma çabaları ise olsa olsa mizaha konu olur, nitekim olma...

Server Tanilli Sözü

Aşağıda Server Tanilli sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Çağdaşlaşmak isteyen bir toplum için gerekli din, bilimdir. Bilim ile din bağdaşmaz; bağdaştırma çabaları ise olsa olsa mizaha konu olur, nitekim olmaktadır. Bunlar, birbirlerini tasfiye etmek zorunda olan ideolojilerdir. Toplumu birleştirici harç din değil, özgürlükler ve demokrasidir. / Server Tanilli

Bu sözü beğendiyseniz Server Tanilli hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Doğal olmak insanın verebileceği en zor pozdur. Ve gerçeği gösteren tek aynadır.
Oscar Wilde Sözleri
Hayat, duygulananlar için bir trajedi, düşünenler için bir komedidir.
Jean de La Bruyere Sözleri
Dünyadaki hiçbir çıkar, verdiğiniz sözü tutmamaya veya kendinize olan saygınızı kaybetmeye değmez.
Marcus Aurelius Sözleri
Bazen namazda veya oruçta bulamadığın feyzi, belâ ve mihnette bulursun.
Muhiddin Arabi Sözleri
Alışkanlık, anahtarı kaybolmuş bir kelepçedir.
Amos Parrish Sözleri
İnsan bütün istediğine kavuştuktan sonra sağlıklı olarak en fazla 5 sene yaşayabilir. Bende istediklerime kavuşmadan önce bir doktorun bana; '5 senelik ömrün kaldı' demesini bekledim. Yoksa Lindsay Lohan gibi küçük bir çocukken bütün istediklerime kavuşabilirdim. Bu yeteneğe sahiptim.
Jay Leno Sözleri
Bir insanın gerçekten sahip olduğu tek şey içinde, ruhunda barındırdıklarıdır. Dışındaki hiçbir şeyin bir önemi olmamalıdır.
Oscar Wilde Sözleri
Kâfırlere kıymet vermek, müslümanlığı aşağılamak olur.
İmamı Rabbani Sözleri
Son derece farklı iki evrende yaşıyorduk: Sen ağırlıklı olarak sağduyunun egemen olduğu kendi dünyanda yaşarken ben tehditler, karanlıklar, arada düşen yıldırımlarla dolu kendi dünyamdaydım.
Susanna Tamaro Sözleri
Her insanın zihni verimlidir; önemli olan oraya ne tür tohum ekildiğidir.
Don Miguel Ruiz Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)