gece modu

Mutluluğunuzu alıp başk......

Bu sayfada Don Miguel Ruiz ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Don Miguel Ruiz şöye başlamıştır: Mutluluğunuzu alıp başka birisinin ellerine bırakacak olursanız onu er geç kıracaktır. Mutluluğunuzu başka birisine verirseniz alıp götürebilir. Çünkü...

Don Miguel Ruiz Sözü

Aşağıda Don Miguel Ruiz sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Mutluluğunuzu alıp başka birisinin ellerine bırakacak olursanız onu er geç kıracaktır. Mutluluğunuzu başka birisine verirseniz alıp götürebilir. Çünkü mutluluk yalnızca sizin içinizden gelebilir ve sevginizin sonucudur. / Don Miguel Ruiz

Bu sözü beğendiyseniz Don Miguel Ruiz hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Belki yağmura da gerek kalmazdı, insanlar bu kadar kirli olmasaydı.
Turgut Uyar Sözleri
Benim vereceğim sudan içen sonsuza dek susamaz. Benim vereceğim şu, içende sonsuz yaşam için fışkıran bir su kaynağı olacak.
Hz İsa Sözleri
Ülkü uğrunda gönüller delidir. Kişiler ülkü uğrunda ölmelidir.
Ziya Gökalp Sözleri
Bir şey çirkinse gerçekten onu görmüyorsunuzdur.
Henri Matisse Sözleri
Kadın erkeklere zevk vermez, keder verir, dert verir, hüzün verir!
Anatole France Sözleri
Kıskançlık kalbe yüktür. yüzden tebessümü götürür.
Sait Köşk Sözleri
Cesaret, tehlike karşısında akıl ve zekanın kullanılmasıdır.
Platon Sözleri
Acısız sevgi kıymasız lahmacuna benzer. Yesen de bir tat vermez.
Mustafa Sandal Sözleri
Güneş, ışık ve sıcağından başkalarını faydalandırmak için kendine yalvarılmasını beklemez. Sende güneş gibi ol, beklenilen iyiliği istenilmeden yap.
Epiktetos Sözleri
Yastık diye basını ateşe dayayan, yatak diye yılanların üzerine yatan bir adam, emniyet ettiği bir dostundan, düşmanlık sezen bir adamdan daha rahat uyur.
Beydeba Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)