gece modu

Adalet, değeri ölçüleme......

Bu sayfada Muhammed İkbal ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Muhammed İkbal şöye başlamıştır: Adalet, değeri ölçülemeyecek bir hazinedir, ancak onu merhamet duygusunun çapulculuğundan korumak gerekir....

Muhammed İkbal Sözü

Aşağıda Muhammed İkbal sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Adalet, değeri ölçülemeyecek bir hazinedir, ancak onu merhamet duygusunun çapulculuğundan korumak gerekir. / Muhammed İkbal

Bu sözü beğendiyseniz Muhammed İkbal hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kendinizi tanımlama çabalarını bırakın ve başkalarının hakkınızda ne düşündüğünü önemsemeyin. Çünkü sizi tanımladıklarında, yalnızca kendilerini sınırlarlar. Bu da onların problemi.
Eckhart Tolle Sözleri
İyi nedenlerimiz vardı kaçmak için, bazılarına zarar vermemek için çok uzaklara kaçardık. Zaman zaman başarılı olmakla birlikte, zaman zaman kendimizi yakardık.
Özgür Bacaksız Sözleri
Her rengin bir kişiliği vardır. Her kişiliğin de bir rengi. Ben senin rengini buldum. Kahperengi.
Küçük İskender Sözleri
Her nerede değilsem, orada mutlu olacakmışım gibi gelir.
Charles Baudelaire Sözleri
Aslında (ideal olarak) kurallarımız öyle bir şekilde oluşturulmalıdır ki, sıradan yardımsever düşünceli ve iyi niyetli bir insanın onları bilmesine gerek olmamalıdır. İşe girersin, eğlenceli bişeyler yaparsın ve sen düşünceli ve iyi niyetli birisi olduğu için kimse seninle uğraşmaz.
Jimmy Wales Sözleri
Yaşam bir sevme işidir. Doğanın her güzelliğinde bir romantizm var.
Zülfikar Ali Butto Sözleri
Hayır diyemeyenlerin evetlerinde içtenlik olmaz.
Aşkım Kapışmak Sözleri
Kişiliğini dahi bilmeyen insanların, senin hakkında ne düşündüklerine çok önem verirsen, kendine olan inancını, değerini kaybedebilirsin. Kim ne derse desin, sen her zaman mükemmelsin.
Mehmet Ali Kılınç Sözleri
O önce insanının içinde bulunur.
Joseph Addison Sözleri
Musul alınmazsa, diyarbekir verilir.
Yalçın Küçük Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)