gece modu

İnanç kalpten çıkarsa, ......

Bu sayfada Eddi Anter ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Eddi Anter şöye başlamıştır: İnanç kalpten çıkarsa, aklın tuzağına düşer....

Eddi Anter Sözü

Aşağıda Eddi Anter sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
İnanç kalpten çıkarsa, aklın tuzağına düşer. / Eddi Anter

Bu sözü beğendiyseniz Eddi Anter hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Biz Sözlerimizi Artık Satırlara Değil Sadr'ımıza Yazdık.Kalbinizin Gözü Varsa Okur, Kulağı varsa Duyar, Dili Varsa Konuşursunuz.
Mevlana Sözleri
Bilmek var, bilmek var. Bilmekle bilmek arasında fark var.
Serdar Tuncer Sözleri
Türkiye, büyümezse küçülür.
Yalçın Küçük Sözleri
İran'ı tanımayan, bu zamana kadar İran'ın gerçek hüviyetini tanımayan varsa şimdi gözünü açsın. İran diyor ki dünyaya karşı: 'Benim gavurum Ehli Sünnet Müslümanından daha iyidir.' Çünkü Caferi Mezhebi'ne yani İran'ın resmi mezhebine göre de Nusayriler kafirdir. Gulat-ı Şia'dır. Hz. Ali'ye Allah demektedirler, inançları bu'dur. Düşmanı Ehli Sünnet Müslümanıdır diye Suriye'de ki gavur idareyi İran'ın desteklemesi, İran için kendi içinden çıkan gavurun, Ehli Sünnet Müslümanından daha makbul olduğunu ispattan başka bir şey değildir. Şu hareketiyle İran'ı anlamayan bir daha anlayamaz.
Kadir Mısıroğlu Sözleri
Yalnızın tatlı canı, bedenine eziyet.
Metin Üstündağ Sözleri
İnsanlar ışığı görmez, ışıkla görür.
İmmanuel Kant Sözleri
Aklıyla övünen insan, hücresinin genişliğiyle övünen insana benzer.
Albert Einstein Sözleri
Her sakanın içinde bir gerçek gizlidir.
Novalis Sözleri
Vatan ve millet, vatan ve millet oldukları için sevilir; bir din, din olarak münakaşa edilir, ret veya kabul edilir, yoksa hayatımıza getirecekleri kolaylıklar için değil.
Ahmet Hamdi Tanpınar Sözleri
Bıraksam her şeyi dönsem bir türlü, vazgeçsem hayattan ölsem bir türlü.
Sezen Aksu Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)