gece modu

Kaybetmek en kolayıdır,......

Bu sayfada Aldous Huxley ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Aldous Huxley şöye başlamıştır: Kaybetmek en kolayıdır, en zoru da kazanmak. Ve en çok acıtanı, kaybettiğinin yerine, başka birini koymak....

Aldous Huxley Sözü

Aşağıda Aldous Huxley sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Kaybetmek en kolayıdır, en zoru da kazanmak. Ve en çok acıtanı, kaybettiğinin yerine, başka birini koymak. / Aldous Huxley

Bu sözü beğendiyseniz Aldous Huxley hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Kim demiş ki, en büyük aşklar nefretle başlar diye, benim en büyük nefretim bir aşkla başladı.
Küçük İskender Sözleri
Derinlerde bir yerde sevilmek istediğimi fark ediyorum, diyorsun. Sevilmek istiyorsan sev! Çünkü verdiğin her şey sana geri döner. Sevilmek istiyorsan, sevilmek isteğini unut, sevgi bin bir yoldan sana gelecektir. Hayat yansıtır, hayat yankılar, hayat senin hayata verdiğin her şeyi geri getirir. O yüzden sevilmek istiyorsan, istemeyi ve sevilmeyi unut o zaman sorun bu değildir. Kural basittir: Sev.
Osho Sözleri
Daha son sözü söylemedi hayat! Belki yarınlar, mutlu sonlar var. Yeniden başlamak yorar insanı; Ama sonunda kavuşmak, mutlu olmak var.
Nazım Hikmet Sözleri
İnsanın hayata karşı ödevi yaşamaktır.
Eugene O'Neill Sözleri
Ne zaman daha yüce bir birliğin bir parçası olan anlam doğar.
Osho Sözleri
Her yaptığını bütün dünya izliyormuş yap.
Thomas Jefferson Sözleri
İnsan mıyım makine mi? Bu antropolojik sorunun yanıtı yok artık. Kötülük lanetli yan gibidir; kendini harcayarak yeniden üretir.
Jean Baudrillard Sözleri
Irk demek hiçbir şey demek değildir. Kültür ise her şeydir.
Trevanian Sözleri
İnsan bir cep saati gibi aldırışsızdır.
Jules Renard Sözleri
Şeytanın yarattığı bir gökkuşağı gibidir kıskançlık. Kendini tutsak,kıskandığını özgür görürsün.
Ahmet Altan Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)