gece modu

Yolculuk başlamıştı ve ......

Bu sayfada Joseph Conrad ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız. Joseph Conrad şöye başlamıştır: Yolculuk başlamıştı ve gemi, yeryüzünden kopmuş bir parça misali küçük bir gezegen gibi bir başına ve hızla ilerledi. Dört bir yanında, gök ile denizi...

Joseph Conrad Sözü

Aşağıda Joseph Conrad sözünü yazdık. Sözü beğenirseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayınız ;) Umarız beğenirsiniz.
Yolculuk başlamıştı ve gemi, yeryüzünden kopmuş bir parça misali küçük bir gezegen gibi bir başına ve hızla ilerledi. Dört bir yanında, gök ile denizin derin çukurları erişilmez bir hudut gibi birbirlerine kavuşuyorlardı. Sürekli değişen ama her zaman aynı kalan, hep tekdüze ve her zaman dayatmacı bir yalnızlık da çepeçevre sarmaladığı gemiyle birlikte hareket ediyordu. / Joseph Conrad

Bu sözü beğendiyseniz Joseph Conrad hayatını merak etmiş olabilirsiniz veya diğer sözlerini de (varsa) okumak isteyebilirsiniz.
Ünlülerin Bazı Sözleri (Rastgele)
Benim yokluğumda gülemez demişsin, en çok da ona güldüm.
Nejat İşler Sözleri
Yalnızlığım, insanlar geveze hatalarımı övüp, sessiz erdemlerimi eleştirmeye başladığında doğdu.
Halil Cibran Sözleri
Bence, gerçekten büyük insanlar, dünyada büyük acılar çekmek zorundadır.
Dostoyevski Sözleri
Ektiğiniz toprak bilinçaltınızdır. Tohum ise yeni olumlu düşüncelerinizdir. Bugünden sonra yaşayacağınız tüm yeni deneyimler bu tohumun içindedir. Tohumu yeni olumlu ifadelerle sularsanız, kendinize duyduğunuz sevgi ve verdiğiniz değerin güneş ışığı gibi üzerinizde parlamasını sağlarsınız.
Louise Hay Sözleri
Yanlış yapmayan insan yoktur. Kişinin insanlıktaki derecesi yanlışını kabul etmek ve düzeltmek için gösterdiği gayret ve titizlikle ölçülmelidir.
Albert Einstein Sözleri
Eskiden cahil diyorduk ve şimdilerde kibar olduk, üniversite hocası diyoruz.
Yalçın Küçük Sözleri
Alçalan insanların yükselen değerlerinden uzak duruyorum.
Murathan Mungan Sözleri
Yüksekliği istedim, onu alçak gönüllülükte buldum.
Hz Ali Sözleri
En zoru da; yüreğinde söyleyemeyeceğin sözlerin kalmasıdır..
Elif Şafak Sözleri
Medeniyet uckâgitçılara saraylar yaptırır, dâhilere kümes.
Charles Fourier Sözleri
Bazı Ünlüler (Misafirlerin şu an baktığı)